تکنولوژی

خرید استارتاپ فیگما توسط ادوبی با مبلغ 20 میلیون دلار!

خرید استارتاپ Figma توسط Adobe در واقع این می تواند حرکتی برای حذف مهم ترین رقیب Adobe XD باشد که در سال های اخیر معرفی شده است.

ادوبی رسما اعلام کرد که استارتاپ طراحی رابط کاربری Figma را به قیمت 20 میلیون دلار خریداری کرده است. Figma در زمینه رابط کاربری فعال بوده است و در چند سال گذشته مهمترین رقیب ابزار مشابه Adobe با نام Adobe XD اما هدف از این خرید چیست؟

گروه ها آرون

بیشتر بخوانید: حلقه شاد برای کنترل سلامت روان معرفی شد. خوشبختی در دستان شماست!

خرید استارتاپ Figma توسط Adobe

Adobe در بیانیه مطبوعاتی خود نوشت:

Adobe و Figma با هم در حال تجسم مجدد آینده خلاقیت و بهره وری، گسترش خلاقیت در وب، پیشبرد طراحی محصول و الهام بخشیدن به جوامع جهانی از سازندگان، طراحان و توسعه دهندگان هستند. قابلیت هایی که ارزش قابل توجهی برای مشتریان، ذینفعان و صنعت ایجاد می کند.»

خرید استارت آپ فیگما از ادوبی با مبلغ 20 میلیون دلار!

Figma 10 سال پیش توسط Dylan Field و Evan Wallace ایجاد شد و در سال های اخیر به یک پلت فرم طراحی مشترک برای بسیاری از مشاغل در سراسر جهان تبدیل شده است. در واقع، بسیاری از طراحان در سراسر جهان و در بسیاری از شرکت های بزرگ برای کار خود به آن تکیه می کنند. Adobe اکنون قصد دارد جامعه خود را با Figma یکپارچه کند و احتمالاً محصولات و خدمات خود را در آینده به Adobe Creative Suite اضافه کند. تا آن زمان، Figma بدون تغییر باقی خواهد ماند. فیلد به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل فیگما در وبلاگ خود توضیح می دهد:

ما در نظر داریم که Figma را به همان روشی که همیشه انجام داده‌ایم ادامه دهیم – به انجام کاری که معتقدیم برای جامعه، فرهنگ و تجارت ما بهترین است ادامه دهیم. Adobe عمیقا متعهد به مستقل نگه داشتن Figma است.”

همچنین گفته شده است که میدان به عنوان مدیرعامل فیگما او به کار خود ادامه خواهد داد و به دیوید وادهوانی، رئیس Adobe گزارش می دهد.

Figma همچنین قصد دارد از تخصص Adobe در طراحی سه بعدی، ویدئو، وکتور، تصاویر و فونت ها برای بهبود چشمگیر طراحی محصول در وب استفاده کند. فیلد می گوید که این شرکت در حال ایجاد ترکیبی از ابزارها و فضاهای جدید است تا مشتریان را قادر به طراحی سریع و آسان کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد خرید استارت آپ Figma توسط Adobe چیست؟ او در بخش نظرات نظرات خود را با سایت خبری آراددر میان گذاشت اخبار فناوری با ما همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا