فیلم و موزیک

خروج طراح ارشد بازی Halo Infinite از استودیو ۳۴۳ اینداسترایز

جری هوک، طراح ارشد Hilo Infinite، اخیراً در حساب کاربری خود اعلام کرد که استودیو 343 صنایع و مایکروسافت را ترک می کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یکی دیگر از اعضای باتجربه و ارشد تیم سازنده Halo Infinite مایکروسافت را ترک کرده است. جری هوک، رئیس سابق بخش طراحی در استودیوی بازی سازی 343 Industries در 25 می 1401 (25 می 2022) اعلام کرد که آخرین روز خود را در این مجموعه سپری می کند. او همچنین تایید کرد که این نه تنها پایان همکاری او با تیم سازنده Halo Infinite، بلکه پایان همکاری او با مایکروسافت و سری هایلو است.

جری هوک در حساب کاربری خود می نویسد: «این ماجراجویی با ساختن دنیاها، پلتفرم ها و محصولات جدید از ایکس باکس لایو تا سری هیلو پر شده است. به خصوص با همکاری با برخی از پرشورترین و با انگیزه ترین افراد در صنعت بازی که میلیون ها بازیکن را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده اند.”

اگرچه برخی دیگر از توسعه دهندگان کلیدی Halo Infinite قبل از هوک استودیو 343 را ترک کردند، اما با توجه به رویکرد مشابه سایر بازیکنان در صنعت بازی، این اقدامات برای توسعه دهندگان و گیمرها چندان نگران کننده نیست.

نبرد در بخش چند نفره Halo Infinite

هوک یک مدیرعامل قدیمی مایکروسافت است که برای اولین بار در سال 2003 به این شرکت پیوست. او کار خود را در مایکروسافت با کار بر روی سرویس حساب Xbox Live Gold در کنسول Xbox 360 آغاز کرد. او یک تولید کننده اجرایی شد و به راه اندازی بازی هایی مانند halo 4 و halo 5 کمک کرد.

او در سال 2015 مایکروسافت را ترک کرد تا به Bungee بپیوندد و روی توسعه Destiny کار کند. هوک در نوامبر 2018 به مایکروسافت بازگشت تا نقش مدیر طراحی آنلاین را بر عهده بگیرد و بعداً کارگردانی زنده در Halo Infinite شد. در سال 2019، هوک به سمت مدیر طراحی بازی در Halo Infinite ارتقاء یافت، سمتی که او به مدت سه سال تا زمان استعفای او اعلام شد.

جری هوک هنوز اعلام نکرده است که کدام سریال یا استودیو مقصد بعدی او خواهد بود. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اندرو ویتز، طراح چند نفره Halo Infinite، قبل از ترک هوک، استودیو 434 Industries را ترک کرد تا به اپیک گیمز بپیوندد و به عنوان یک طراح پیشرو گیم پلی در Fortnite کار کند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با آراد نیوز و دیگران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا