فیلم و موزیک

خداحافظی حمید جبلی از سینما و تلویزیون ؛ یعنی خداحافظ کلاه قرمزی!

ویدیو از خداحافظ حمید جبلی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون دنیای هنر و سابقه اختلاف هنرمندان مشهور حمید جبلی و ایرج طهماسب.

رسول صدر عاملی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ابراز امیدواری کرد که ای کاش خبر جدایی حمید جبلی از تلویزیون صحت نداشت زیرا در این صورت به این معنی است که این هنرمند بسیار ناراحت است. اخبار خوب را ادامه دهید خداحافظ حمید جبلی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

خداحافظ حمید جبلی

خداحافظ حمید جبلی از سینما

خداحافظ حمید جبلی
خداحافظ حمید جبلی از دنیای سینما خداحافظ حمید جبلی

خداحافظ حمید جبلی از دنیای سینما

حمید جبلی صداپیشه، عروسک و عروسک معروف و باتجربه ایرانی است. او فعالیت هنری خود را از سال 1351 آغاز کرد و در فیلم زیر هلو، رویای سفید و مرد ناتمام بازی کرد.

توکلی در توضیح کم کاری حمید جبلی توضیح داد: آقای جبلی تا جایی که من می دانم دیگر کار نمی کند. «الان نمی‌خواستند این را علنی اعلام کنند، اما از صحبت‌هایشان فهمیدم که فعلاً نمی‌خواهند در تلویزیون، شبکه خانگی، تئاتر و… کار کنند. تحت هیچ شرایطی. “

رسول صدر عاملی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ابراز امیدواری کرد که ای کاش خبر جدایی حمید جبلی از تلویزیون صحت نداشت زیرا در این صورت به این معنی است که این هنرمند بسیار ناراحت است.

خداحافظی حمید جبلی از سینما و تلویزیون ؛ یعنی خداحافظ کلاه قرمزی!

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله خداحافظ حمید جبلی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما همراهان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه ای از نقد و بررسی فیلم های روز دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا