فیلم و موزیک

حکم اعدام برومند نجفی متوقف شد ؛ دلیل صدور حکم اعدام برای این محیط بان چه بود؟

حکم اعدام برومند نجفی لغو شد فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: درخواست از سرگیری محاکمه محیط بان کرمانشاهی در دیوان عالی کشور پذیرفته شد.

در سال 1399 در منطقه بیستون کرمانشاه در درگیری نیروهای محیط زیست با شکارچیان متخلف شکارچی جان خود را از دست داد و برومند نجفی محیط بان به جرم قتل در آبان ماه 1400 زندانی و به قصاص محکوم شد.در ادامه با خبر اعدام برومند نجفی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

حکم اعدام برومند نجفی لغو شد

برومند نجفی محیط بان

حکم اعدام برومند نجفی لغو شد
برومند نجفی حافظ حفاظت، حکم اعدام برومندا نجفی

حکم اعدام برومند نجفی

سرهنگ جمشید محبتانی گفت: درخواست از سرگیری محاکمه برومند نجفی محیط بان کرمانشاهی در دیوان عالی کشور پذیرفته و حکم اعدام برومندا نجفی لغو شده است.

بیشتر بخوانید:

در سال 1399 در منطقه بیستون کرمانشاه در درگیری نیروهای محیط زیست با شکارچیان غیرمجاز یک شکارچی جان خود را از دست داد و برومند نجفی محیط بان به جرم قتل به زندان افتاد و در آبان 1400 به قصاص محکوم شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله حکم اعدام برومند نجفی لغو شد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه ای از نقد و بررسی فیلم های روز دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا