فیلم و موزیک

حمله به سلمان رشیدی در آمریکا ؛ هادی مطر ضارب سلمان رشیدی کیست؟ [+عکس]

مقامات آمریکایی چند ساعت بعد حمله به سلمان رشیدی هویت و مشخصات نویسنده آیه شیطانی مرتد مهاجم سلمان رشدی منتشر شده

سلمان رشدی، نویسنده مرتد آیات شیطانی، در نیویورک مورد حمله قرار گرفته است. اخبار را ادامه دهید حمله به سلمان رشیدی در نیویورک با مجله خبری آرادهمراه باشید.

حمله به سلمان رشیدی

سلمان رشیدی با چاقو زخمی شد

حمله به سلمان رشیدی
حمله به سلمان رشیدی در آمریکا، سلمان رشیدی چاقو خورد

حمله به سلمان رشیدی در آمریکا

خبرنگار آسوشیتدپرس گزارش داد که سلمان رشدی، نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی اهانت آمیز به پیامبر اسلام (ص) در حالی که برای سخنرانی در نیویورک در حرکت بود مورد حمله قرار گرفت.

پلیس ایالت نیویورک در بیانیه ای تایید کرد که او ممکن است از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفته باشد. در این بیانیه آمده است: «در ساعت 11 صبح روز 12 اوت 2022، یک مظنون مرد به سمت تریبون رفت و به رشدی و مصاحبه کننده حمله کرد. رشیدی ظاهراً از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفته و با هلیکوپتر به بیمارستانی در منطقه منتقل شده است.

حمله به سلمان رشیدی
حمله سلمان رشیدی با چاقو به سلمان رشیدی در نیویورک

رسانه های آمریکایی به نقل از مقامات پلیس گزارش داده اند هادی مطر مهاجم سلمان رشیدی 24 سال سن دارد و در ایالت کالیفرنیا به دنیا آمده اما اخیرا به ایالت نیوجرسی نقل مکان کرده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله حمله به سلمان رشیدی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا