فیلم و موزیک

حسین قناعت شوهر شهره لرستانی (مازیار لرستانی) کیست؟ + عکس

پس از اعلام تغییر جنسیت شهر لرستانی برخی از صفحات اینستاگرام مدعی هستند که این بازیگر زن ایرانی قبل از عمل جراحی تغییر جنسیت شوهر داشته است.

ماجرای عشق و طلاق شهر لرستانی پس از تغییر جنسیت را در دنیای مجازی در این صفحه دنبال کنید. اخبار را ادامه دهید همسر شهره لرستانی حسین زوانت با مجله خبری آرادهمراه باشید.

تغییر جنسیت شهر لرستانی

همسر شهر لرستانی

تغییر جنسیت شهر لرستانی
همسر شهره لرستانی حسین زوانت حسین زوانت همسر شهره لرستانی

حسین زوانات همسر شهر لرستانی

این در حالی است که بررسی ها نشان می دهد که شهر (مازیار) لرستانی قبل از تغییر جنسیت ازدواج نکرده است و فردی که به عنوان همسرش معرفی می شود دارای شخصیتی فرضی است. لازم به ذکر است که شایعات پیرامون شهره لرستانی از زمان مشخص شدن جنسیت به سرعت در فضای مجازی افزایش یافته است و لازم است کاربران صحت برخی از اخباری را که می بینند و می شنوند بررسی کنند.

تغییر جنسیت شهر لرستانی
همسر شهره لرستانی حسین زوانت حسین زوانت همسر شهره لرستانی

بر فرازبیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله تغییر جنسیت شهر لرستانی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا