فیلم و موزیک

حذف محدودیت های فیزیکی مقابل منزل میر‌حسین‌موسوی ؛ شروع رفع حصر؟

رفع حصر میرحسین موسوی برخلاف انتظار، کروبی پس از عادی سازی سیاسی، مورد استقبال محافل امنیتی و اصلاحات افراطی قرار نگرفت.

این روزها سرنوشت کروبی (عصیان شیخ) درس عبرتی برای موسوی است. اخبار خوب را ادامه دهید میرحسین موسوی برکنار شد با مجله خبری آرادهمراه باشید.

رفع حصر میرحسین موسوی

رفع محدودیت های میرحسین موسوی

رفع حصر میرحسین موسوی
رفع محدودیت های میرحسین موسوی، میرحسین موسوی حصر را برمی دارد

این خبرگزاری پس از رفع محدودیت در مقابل منزل میرحسین موسوی نوشت: صبح دیروز ممنوعیت فیزیکی در مقابل منزل یکی از بازداشت شدگان در خیابان پاستور رفع شد اما اصل رسیدگی به وی ادامه دارد.

اخبار رسانه ای یک بار دیگر پرونده کهنه یک گروه سیاسی ورشکسته را روی میز گذاشت. در فوریه 2010، همزمان با جنبش تروریستی و داعش در منطقه، سران شورش تصمیم گرفتند از فضای متلاطم مصر، الجزایر و سوریه استفاده کنند و کشور را به ورطه آشوب بازگردانند.

این محدودیت ها طی چند سال گذشته به کاهش خود ادامه داده و در ماه های اخیر به حداقل رسیده است. صبح دیروز محدودیت فیزیکی مقابل منزل یکی از این افراد در خیابان پاستور تهران برای تسهیل تردد رفع شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله رفع حصر میرحسین موسوی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا