فیلم و موزیک

حذف دسته جمعی فالوور های فیک ؛ روش های پاك كردن تمام فالور هاي اينستا

حذف انبوه فالوورهای جعلی در اینستاگرام چطور است؟ راه های زیادی برای حذف تمام فالوورهای اینستاگرام وجود دارد. چندین آنفالوور انبوه ایجاد شده است. در این مقاله از آرادبه این روش ها و برنامه ها پرداختیم.

در صفحات عمومی، دسترسی به محتوای ایجاد شده توسط عموم کاربران اینستاگرام رایگان است. از طرفی عمومی بودن صفحه منجر به این می شود که بسیاری از اکانت های جعلی همان صفحه را دنبال می کنند و از آنجایی که فعالیت خاصی ندارند، نرخ تعامل صفحه را کاهش می دهند. به همین دلیل بسیاری از این صفحات به دنبال راه هایی برای حذف یکباره فالوورهای اینستاگرام خود هستند.

در هر صورت ممکن است شرایطی برای کاربران اینستاگرام پیش بیاید که دیگر نمی خواهند برخی افراد را در لیست فالوورهای خود داشته باشند و بخواهند آنها را از آن لیست حذف کنند. اما چگونه می توان تمام فالوورهای اینستاگرام را حذف کرد؟ در ادامه این مقاله آرادبه نحوه انجام این کار می پردازیم.

محتوا

نحوه حذف فالوور اینستاگرام به صورت جداگانه

قبل از معرفی روش ها و برخی از برنامه های حذف فالوور اینستاگرام، لازم است ابتدا به نحوه حذف فالوور به صورت جداگانه بپردازیم. برای حذف فالوورها یکی یکی، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

روی منوی پایین صفحه ضربه بزنید و روی عکس نمایه خود ضربه بزنید. روی گزینه پیروان که در بالای صفحه نمایش قرار دارد.

همچنین بخوانید:

حذف انبوه فالوورهای جعلی / حذف انبوه فالوورهای اینستاگرام

در لیست فالوورهای خود می توانید نام کاربری فالووری که می خواهید حذف کنید را پیدا کرده و کلیک کنید حذف بازدید.

حذف تمام فالوورهای اینستاگرام / حذف انبوه فالوورهای جعلی

یک پنجره بازشو ظاهر می شود، دوباره روی Remove ضربه بزنید تا این کاربر از لیست دنبال کنندگان خود حذف شود.

شما نیز ممکن است این مطالب را دوست داشته باشید

حذف انبوه فالوورهای جعلی

اینستاگرام خود توانایی حذف گروهی از فالوورها را ندارد و برای این کار به کمک یک برنامه نیاز دارید. تعداد این برنامه ها خیلی زیاد نیست، زیرا به طور مداوم توسط گوگل و اپل از فروشگاه های مرتبط با محصولات خود حذف می شوند.

1. ردیاب فالوور و آنفالور

حذف انبوه فالوور جعلی / حذف فالوور جعلی اینستاگرام

اولین برنامه حذف انبوه که در این مقاله ارائه می کنیم متعلق به iOS است. این برنامه یک ابزار تجزیه و تحلیل Insta است و آماری در مورد فالوورها، لایک ها و نظرات جدید و همچنین کاربرانی که بیشترین تعامل را با صفحه شما دارند را نشان می دهد. از جمله قابلیت های کاربردی این برنامه امکان حذف انبوه فالوورها می باشد. البته برخی از ویژگی های آن پولی است و تا زمانی که هزینه اشتراک را پرداخت نکنید، در دسترس نخواهد بود.

  • دانلود برنامه Followers & Unfollowers Track برای: iOS

2. برنامه Unfollow برای اینستاگرام

حذف انبوه فالوورهای جعلی / حذف تمام فالوورهای اینستاگرام

این حذف کننده اینستا جعلی به شما امکان می دهد گروهی از کاربران را که دنبال می کنید حذف کنید اما آنها شما را دنبال نمی کنند. همچنین از طریق آن می توانید به لیست کاربرانی که شما و آنها یکدیگر را دنبال می کنید و همچنین لیست کاربرانی که دنبال نمی کنید دسترسی داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه قابلیت فالو کردن فالوورهای دیگر کاربران است.

  • دانلود برنامه Unfollow for Instagram برای: اندروید

3. + برنامه Unfollow برای اینستاگرام

حذف فالوورهای تقلبی اینستاگرام / انبوه آنفالو

برنامه بعدی که می توانید برای حذف تمام فالوورهای جعلی اینستاگرام در iOS استفاده کنید، برنامه +Unfollow for Instagram است. این برنامه علاوه بر پشتیبانی از گزینه حذف تمامی فالوورهای اینستاگرام، ابزاری ویژه برای آنالیز این پلتفرم نیز محسوب می شود و آمارهایی از جمله آنفالوور، فالوور جدید، آنفالوور جدید، نرخ رشد فالوور و … را ارائه می کند.

  • برنامه +Unfollow برای اینستاگرام را برای: iOS دانلود کنید

4. برنامه Unfollower برای اینستاگرام; حذف فالوورهای اینستاگرام به یکباره

حذف همه فالوورهای اینستاگرام / حذف گروهی از فالوورهای اینستاگرام

برنامه بعدی که می توانید برای حذف انبوه فالوورهای اینستاگرام از آن استفاده کنید Unfollower for Instagram است. این برنامه فقط برای اندروید موجود است و در واقع یک برنامه مدیریت فالوور است. با کمک آن می توانید ببینید کدام یک از افرادی که فالو می کنید شما را آنفالو می کنند و یکباره آن ها را آنفالو کنید.

همچنین بخوانید:

علاوه بر این لیست کاربرانی که شما را دنبال می کنند اما شما آنها را فالو نمی کنید و امکان فالو کردن کاربران در صفحات دیگر از دیگر ویژگی های این برنامه است.

  • دانلود آنفالوور اینستاگرام برای: اندروید

5. پاک کننده حذف فالوور غیرفعال برای اینستاگرام پرو

حذف انبوه فالوور جعلی / حذف فالوور جعلی اینستاگرام

Cleaner for Instagram Pro، برنامه ای برای حذف فالوورهای جعلی اینستاگرام، علاوه بر ارائه آمار در مورد صفحه شما، ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. در این برنامه می توانید به تمام اطلاعات دقیق صفحه خود مانند تعداد فالوورهای جدید، درصد رشد صفحه از ماه قبل، آنفالوورهای جدید دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید پست های خود را به صورت انبوه حذف یا بایگانی کنید. لازم به ذکر است برای دسترسی به تمامی امکانات این اپلیکیشن باید اشتراک خریداری کنید.

  • دانلود برنامه Cleaner for Instagram Pro برای: iOS

6. برنامه Unfollowers برای اینستاگرام از دست رفت

حذف انبوه فالوور جعلی / حذف فالوور جعلی اینستاگرام

این برنامه را نمی توان اپلیکیشنی برای حذف تمامی فالوورهای اینستاگرام دانست، اما اگر به دنبال یک اپلیکیشن ساده برای آنفالو کردن کاربرانی هستید که شما را فالو نمی کنند، این برنامه بهترین انتخاب است. در واقع این تنها گزینه اوست. لیستی از کاربرانی که صفحه شما را دنبال نمی کنند به شما نشان می دهد و می توانید با انتخاب یک دکمه آن ها را لغو فالو کنید.

  • دانلود Unfollowers برای اینستاگرام از دست رفته برای: اندروید

7. فالوور – برنامه Unfollow

حذف انبوه فالوورهای جعلی / حذف تمام فالوورهای اینستاگرام

فالوورها – Unfollowers یک برنامه تجزیه و تحلیل داده پروفایل اینستا است. این برنامه آماری در مورد فالوورهای متقابل، کسانی که آنفالو می کنید و حساب هایی که شما را دنبال نمی کنند در اختیار شما قرار می دهد. همچنین قابلیت حذف فالوورها به صورت انبوه را دارد.

  • دانلود فالوورها – برنامه Unfollowers برای: اندروید

8. آنفالوورها و فالوورهای اینستاگرام را ردیابی کنید

حذف انبوه فالوورهای جعلی / حذف کامل فالوورهای جعلی اینستاگرام

یکی از محبوب ترین برنامه ها برای حذف فالوورهای فیک اینستاگرام این برنامه است. از طریق این برنامه، می‌توانید حداکثر 30 کاربر را که شما را دنبال نمی‌کنند، لغو فالو کنید. شما همچنین می توانید برخی از کاربران را در یک لیست جداگانه قرار دهید تا هرگز به طور تصادفی خاتمه داده نشوند. همچنین آمار و ارقام مربوط به صفحه از دست رفته و فالوورها نیز از دیگر ویژگی های این برنامه است.

  • دانلود Unfollowers and Followers Tracker برای اینستاگرام برای: اندروید

علاوه بر برنامه های فوق، می توانید از یک ربات نیز برای حذف انبوه فالوورهای جعلی استفاده کنید. این ربات ها در واقع ابزاری برای آنالیز و مدیریت صفحات اینستاگرام هستند و امکانات بیشتری نسبت به خود برنامه در اختیار شما قرار می دهند.

اکثر نمونه های خارجی به دلیل نیاز به اشتراک در دسترس نیستند، اما یک ابزار ایرانی که می توانید برای لغو فالو استفاده کنید Inbo است. این سرویس از حداقل 79 هزار تومان در ماه شروع می شود و علاوه بر شناسایی و حذف فالوورهای جعلی، قابلیت فالو و آنفالو خودکار، لایک و کامنت خودکار و پیام دایرکت خودکار را نیز دارد.

سوالات متداول

چگونه همه فالوورها را حذف کنیم؟

برای حذف مخاطبین به صورت جداگانه، می توانید لیست فالوورهای خود را مرور کنید و روی گزینه Remove در کنار نام مخاطب ضربه بزنید. حذف کامل فالوور در اینستاگرام مستلزم نصب برنامه های اضافی است که در این مقاله ارائه کرده ایم. همچنین اکثر این برنامه ها فقط قابلیت حذف اکانت هایی را دارند که شما را فالو نمی کنند.

بهترین سایت رایگان برای حذف فالوورهای جعلی چیست؟

اکثر سایت هایی که ابزارهای تجزیه و تحلیل صفحه اینستاگرام را ارائه می دهند، توانایی حذف فالوورهای جعلی را دارند، اما تقریباً همه آنها نیاز به اشتراک دارند و رایگان نیستند.

آخرین کلمه

در این مقاله درباره حذف انبوه فالوورهای تقلبی در اینستاگرام صحبت کردیم و راهکارهای متعددی برای آن ارائه کردیم. نظر شما در مورد این مقاله چیست؟ آیا راه حل دیگری برای حذف انبوه یا فردی یا مدیریت بهتر صفحات اینستا دارید؟ در قسمت نظرات با آرادهمراه باشید.

بند 30 گروه هارون
انتخاب شده توسط کاربران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا