فیلم و موزیک

حذف دایرکت اینستاگرام ؛ آموزش حذف پیام در اینستاگرام به صورت دو طرفه

پیام های اینستاگرام را پاک کنید این چطوره؟ حذف چت یا پیام در اینستاگرام مشکلی ندارد و به راحتی قابل انجام است. با حذف دایرکت پیام ها در اینستاگرام می توانید پیام های شخصی دریافتی دیگر کاربران این برنامه را حذف کنید.

اپلیکیشن اینستاگرام در ابتدا یک پلتفرم به اشتراک گذاری تصاویر بود، اما بعدها امکانات آن به روز شد و قابلیت هایی مانند حذف دایرکت اینستاگرام یا حذف پیام های اینستاگرام امکان پذیر شد. پس اگر قصد حذف پیام دریافتی در اینستاگرام را دارید، ادامه این مطلب را از آراددنبال کنید.

در ویدیوی زیر می توانید «آموزش حذف تمام دایرکت اینستاگرام“دارم تماشا می کنم.

آنچه در زیر می خوانید:

آموزش حذف پست های اینستاگرام

در این مقاله با آموزش تصویری حذف پیام های اینستاگرام همراه شما خواهیم بود. اینستاگرام نیز مانند پلتفرم های پیام رسان قابلیت ارسال پیام و البته حذف آن ها را دارد. اگر صندوق ورودی شما پر است یا به دنبال راهی برای حذف دایرکت اینستاگرام در آیفون و اندروید هستید، می توانید از این آموزش برای حذف پیام ها استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

آموزش حذف تمام دایرکت اینستاگرام

ابتدا به طور کلی به نحوه حذف چت های اینستا می پردازیم. با این روش حذف پیام های اینستاگرام می توانید تمام چت هایی را که با یک نفر در یک زمان دارید حذف کنید. اما به این ترتیب چت فقط برای شما حذف می شود. طرف مقابل همچنان به پیام ها دسترسی خواهد داشت. ابتدا روی نماد پیام ها در صفحه اصلی برنامه و در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

پاک کردن پیام های اینستاگرام / پاک کردن چت اینستاگرام

حال اگر کاربر اندروید هستید، انگشت خود را روی مکالمه ای که می خواهید حذف کنید نگه دارید و Delete را انتخاب کنید.

حذف پیام اینستاگرام / پاک کردن پیام اینستاگرام

اما در آیفون، باید انگشت خود را روی پیام از راست به چپ بکشید و Delete را انتخاب کنید. در هر دو سیستم عامل، این کار تمام پیام هایی را که با این مخاطب رد و بدل کرده اید حذف می کند. همانطور که گفتیم؛ این پیام ها فقط برای شما حذف می شوند و طرف مقابل همچنان به آنها دسترسی خواهد داشت.

همچنین بخوانید:

آموزش حذف مستقیم برای هر دو طرف؛ پیام های اینستاگرام را پاک کنید

اگرچه نمی‌توانید همه پست‌های هر دو طرف را حذف کنید، اما می‌توانید پست‌های اینستاگرام طرف مقابل را یکی یکی حذف کنید. در اینجا نحوه حذف یک پیام دو طرفه در اینستاگرام آمده است: مانند بالا به بخش پیام رسانی بازگردید. مکالمه ای که پیام برای آن در نظر گرفته شده است را انتخاب کنید. اکنون پیام خود را پیدا کنید. انگشت خود را روی آن نگه دارید و Unsend را انتخاب کنید.

حذف پیام اینستاگرام / پاک کردن پیام اینستاگرام

حذف دایرکت اینستاگرام از این طریق برای طرف مقابل امکان پذیر است. شما نیازی به برنامه حذف دو طرفه در اینستاگرام ندارید. در واقع، حذف مستقیم اینستاگرام بی فایده است و بیشتر امنیت گوشی شما را به خطر می اندازد.

سوالات متداول

1. آیا پیام ها با بلاک کردن اینستاگرام پاک می شوند؟

خیر بلاک کردن پیام های اینستاگرام را پاک نمی کند. اگر شخصی را مسدود کنید، پیام هایی که با او رد و بدل کرده اید همچنان در دسترس خواهند بود، اما دیگر نمی توانید برای او پیام ارسال کنید. برای حذف پیام ها باید از روش هایی که در این آموزش ذکر کردیم برای حذف پیام در اینجا استفاده کنید.

2. چرا این پیام مستقیم حذف نشده است؟

پیام ها را می توان به یکباره فقط برای شما حذف کرد. امکان حذف پیام طرف مقابل در اینستاگرام وجود ندارد. فقط می توانید پیام هایی را که به صورت جداگانه و جداگانه در صفحه چت ارسال کرده اید حذف کنید.

نتیجه

بسیاری از کاربران ممکن است بخواهند پیام ها و چت های اینستاگرام را حذف کنند. آنها همچنین ممکن است بخواهند پیام ها را به صورت جداگانه یا در یک مکان حذف کنند. برای این منظور در این مقاله به روش حذف پیام در اینستا پرداختیم. برای بیان سوالات و نظرات خود می توانید در قسمت نظرات آرادبا ما همراه باشید.

کاربران منتخب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا