فیلم و موزیک

حالت روگ لایک بازی Hitman 3 تاخیر خورد

حالت Hitman 3 Freelance در ابتدا قرار بود بهار امسال عرضه شود، اما گیمرها باید در نیمه دوم سال منتظر این حالت باشند.

IO Interactive، سازنده و ناشر بازی Hitman 3، پیش از این برنامه خود را برای سال دوم این بازی منتشر کرده بود و اکنون شاهد تغییر در برنامه هستیم. پیش از این اعلام شده بود که رژیم فریلنسری که موردانتظارترین محتوا برای دومین سال است در بهار امسال راه اندازی می شود. اما خبر این تاخیر اعلام شد.

Freelance نام حالت بازی هیتمن Hitman 3 است که در نیمه دوم سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. استودیوی آیووا اینتراکتیو می‌گوید: «هیتمن 3 یک بازی موفق بود و به دلیل این موفقیت ما به تیم خود اجازه دادیم تا فرصتی گسترده برای ساخت محتوایی که تا حد امکان به جاه‌طلبی‌های ما نزدیک باشد، بدهیم.

در همین حال، IoT Interactive نقشه را زودتر برای Ambrose Island منتشر خواهد کرد. کاربران می توانند کارت را در ماه جولای (اواخر ژوئیه / اواسط آگوست) آزمایش کنند. از نظر تاریخی، جزیره Ambrose به رویدادهای Hitman 3 مرتبط است و جزئیات بیشتری از سه گانه World of Assassination خواهیم دید. قبل از انتشار کارت، محتوای جدید بازی Hitman 3 در تاریخ 24 ژوئن (24 اردیبهشت) در دسترس کاربران قرار می گیرد و شامل عناصری مانند قراردادها می شود. اهداف ارائه شده و دست نیافتنی

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ آیا می خواهید حالت فریبنده هیتمن 3 را تجربه کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا