فیلم و موزیک

حاشیه سازی جواد خیابانی در رابطه با دوپینگ ؛ حقایق دربی سال 54 [+ فیلم]

جواد ختانی در رابطه با دوپینگ بازیکنان استقلال و پرسپولیس برخی از حاشیه ها را به ارمغان بیاورد که بیشتر است حاشیه سازی جواد خاتانی در رابطه با دوپینگ ما پرداخت می کنیم

حاشیه سازی جواد خاتانی در رابطه با دوپینگ او بسیار پرحاشیه بود و اخیرا توانست استقلالی ها را به جنجال بکشاند و با اظهارات تند خود خشم استقلالی ها را برانگیخت.

حاشیه سازی خیابان جواد

  • دوپینگ جواد ختانی

جواد حیانی گزارشگر پیشکسوت رادیو صبح امروز در پخش زنده برنامه سلام صبح بخیر صحبت های جنجالی در مورد دوپینگ بازیکنان استقلال و پرسپولیس گفت خیلی جالب بود:

حاشیه سازی جواد خاتانی در رابطه با دوپینگ
دوپینگ بازیکن فوتبال

وی اظهار داشت که:

در سال 54 بازیکنان استقلال (آن سالها به تاج معروف بودند) دوپینگ کردند و پرسپولیس را بردند. چون بازیکنان تاج ملی پوش بودند محروم نشدند. سرمربی پرسپولیس به دلیل آوردن مدرک برکنار شد.

اخبار بیشتر:

در ادامه مقاله دوپینگ جواد ختانی با فیلم این گفتگوها با مجله خبری آرادهمراه باشید.

او با این اظهارات ابهامات زیادی را برای بازیکنان استقلال ایجاد کرد دوپینگ بازیکن فوتبال سپس واکنش منفی نشان دادند و از او انتقادات زیادی کردند.

اخبار بیشتر:

از حمایت شما برای پایان دادن به حاشیه سازی دوپینگ توسط جواد خاتانی سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا