فیلم و موزیک

حاجی گلدی برزین درگذشت ؛ او یکی از بهترین کمانچه نواز های ترکمن بود!

حاجی گلدی برزین درگذشت حاجی گلدی برزین گرکازی نوازنده ویولن ترکمن امشب چهارشنبه هفتم اردیبهشت در انزوا و فقر درگذشت.

زند از بی تفاوتی رهبری و بی توجهی مسئولان فرهنگی به آن انتقاد می کند. اخبار خوب را ادامه دهید حاجی گلدی برزین درگذشت با مجله خبری آرادهمراه باشید.

حاجی گلدی برزین درگذشت

ویولن حاجی گلدی برزین

حاجی گلدی برزین درگذشت
حاجی گلدی برزین درگذشت حاجی گلدی برزین ویولن

حاجی گلدی برزین اهل روستای گرکاز شهرستان کلاله است که در هشت سال گذشته به بیماری پارکینسون مبتلا بوده است. او چند هفته پیش دچار شکستگی لگن شد که وضعیت او را بدتر کرد و عفونت زخم بستر او را در انزوا از بین برد.

پسر حاجی گلدی برزین: بیماری پارکینسون از ابتدا گریبان پدرم را گرفته بود و چند سال بعد از آن حادثه کمرش شکست و روز به روز حالش بدتر شد تا اینکه حدود پنج ماه پیش دوباره تصادف کرد و حالش بدتر شد.

زنده یاد حاجی گلدی برزین (گرکزی) از نوازندگان معروف ترکمن صحرا بود که با بخشهای وسیعی از این سرزمین می نوازد. .

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله حاجی گلدی برزین درگذشت ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا