فیلم و موزیک

جمع بندی اخبار نینتندو دایرکت ۲۲ شهریور ماه

در گذشته شایعاتی مبنی بر برگزاری رویداد دایرکت نینتندو در ماه سپتامبر منتشر شده بود و دیروز نینتندو رسما اعلام کرد که نینتندو دایرکت جدید در تاریخ 22 سپتامبر برگزار خواهد شد. پس از اعلام این خبر، کاربران و علاقه مندان منتظر انتشار خبری با محوریت بازی های مورد انتظار خود به خصوص نسخه جدید The Legend of Zelda بوده اند. حال رویداد مذکور رخ داده و جدای از معرفی های جدید، شاهد عرضه بازی های دیگر پلتفرم ها برای نینتندو سوییچ و البته اعلام تاریخ انتشار دنباله Breath of the Wild بودیم.

پوستر بازی Fire Emblem Engage

رویداد Nintendo Direct با معرفی نسخه جدید Fire Emblem آغاز شد و مشخص شد که Fire Emblem Engage نام نسخه جدید این سری است و در تاریخ 30 دسامبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

بعداً مشخص شد که It Takes Two برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در 13 نوامبر، کاربران می توانند It Takes Two را با یکی از دوستان خود به صورت آنلاین یا به صورت محلی همکاری کنند.

مورد بعدی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse بود. یک بازی ترسناک که در آن شخصیت اصلی برای بازیابی حافظه خود وارد یک بیمارستان متروکه می شود. این بازی در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد.

بازی Xenoblade Chronicles 3

همچنین در رویداد Nintendo Direct بسته الحاقی جدیدی برای Xenoblade Chronicles 3 رونمایی شد. شخصیتی مکانیکی که با تکمیل ماموریت به تیم شما می پیوندد. این بسته الحاقی در تاریخ 21 اکتبر منتشر خواهد شد.

اگر از طرفداران سری باب اسفنجی هستید و یک نینتندو سوییچ دارید، SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. این بازی در سال 2023 برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

از دیگر اخبار مرتبط با این رویداد می توان به بازی Fitness Boxing Fist of the North Star اشاره کرد که در مارس 2023 برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

Oddballers یکی دیگر از محصولات برجسته است. یک بازی چند نفره با مینی گیم های مختلف که در اوایل سال 2023 منتشر می شود.

در گذشته بازی Tunic پس از رایانه های شخصی و ایکس باکس برای پلی استیشن تایید شده بود و اکنون مشخص شده است که بازی سرگرم کننده Tunic در تاریخ 5 اکتبر برای نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

در رویداد Nintendo Direct اطلاعاتی در مورد بازسازی سه نسخه از Front Mission نیز منتشر شد. بازسازی نسخه اول در ماه نوامبر برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود. بازسازی نسخه دوم و سوم به ترتیب در سال 2023 و تاریخ نامشخصی در آینده در دسترس خواهد بود.

اگر از طرفداران بازی های کشاورزی هستید، Story of Seasons: A Wonderful Life انتخاب مناسبی برای شماست. این بازی در تابستان 2023 برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

Splatoon 3 Nintendo Switch Weird Boss

به تازگی بازی Splatoon 3 منتشر شده و توانسته نظرات خوبی را از سوی منتقدان دریافت کند. حال نینتندو برخی از ویژگی های بازی را با نمایشی جدید از این بازی به صورت مستقیم به نمایش گذاشته است.

سپس نسخه جدید بازی Ocopath Traveler نیز معرفی شد. بازی Octopath Traveler 2 از نظر گیم پلی و ساختار گرافیکی همانند نسخه قبلی خود بوده و داستان هشت شخصیت کاملا جدید را روایت می کند. این بازی در تاریخ 5 مارس منتشر خواهد شد.

Fae Farm یکی دیگر از بازی های شبیه سازی و مدیریتی است که در رویداد Nintendo Direct به نمایش درآمد. این بازی جدای از عناصر کشاورزی و شبیه ساز، سیاه چال هایی برای کاوش دارد و در بهار 2023 منتشر خواهد شد.

Theatrhythm Final Bar Line یک بازی موسیقی است که بر اساس موسیقی های سری فاینال فانتزی ساخته شده و دارای موسیقی های خاطره انگیز از نسخه های مختلف این مجموعه است. Theatrhythm Final Bar Line در تاریخ 27 فوریه برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

تصویر ماریو در ماریو + Rabbids: Sparks of Hope

Mario + Rabbids Sparks of Hope را می توان یکی از موردانتظارترین بازی ها برای طرفداران خرگوش های مورد علاقه یوبی سافت و همچنین سری ماریو دانست که در تاریخ 28 اکتبر برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

نینتندو در رویداد Direct خود چندین بازی نقش آفرینی را به نمایش گذاشت که یکی از آنها Rune Factory 3 Special بود که در سال 2023 منتشر می شود.همچنین مشخص شد که نسخه جدید این سری در دست ساخت است.

در همین حال، نینتندو نیز از بازی های جدیدی برای سرویس آنلاین خود رونمایی کرد. سه نسخه اول بازی Mario Party به همراه Pilotwings 64، Pokemon Stadium، Pokemon Stadium 2، Snowboarding 1080 و Exitebike 64 ذکر شد که البته مشخص شد که بازی بسیار محبوب Golden Eye 007 در آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در ادامه رویداد Nintendo Direct، بازی Various Daylife به نمایش درآمد. یکی دیگر از محصولات نقش آفرینی که تا پایان امروز در دسترس کاربران قرار می گیرد.

اگر به بازی های استراتژیک علاقه دارید، Factorio می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این بازی در تاریخ 6 نوامبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

IB یکی از بازی‌هایی بود که نینتندو در جریان خبرهای خود به نمایش گذاشت و در بهار 2023 منتشر خواهد شد.

پس از انتشار بازی Mario Strikers: Battle League، نینتندو آپدیت رایگانی را در اختیار کاربران قرار داد تا بتوانند محتوای جدید را تجربه کنند. هم اکنون دومین آپدیت رایگان این بازی معرفی شده و در شهریور ماه سال جاری عرضه خواهد شد.

طرفداران RPG شرقی قطعا نام سری Atelier Ryza را شنیده اند و حالا Atelier Ryza 3: Alchemist of the End and the Secret Key در تاریخ 5 مارس برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

ماریو در بازی Mario Kart 8 Deluxe با شخصیت های دیگر مسابقه می دهد

Booster Course Pass نام محتوای جدیدی است که برای Mario Kart 8 Deluxe برنامه ریزی شده است و در این فصل تعطیلات در دسترس خواهد بود.

در همین حال، اعلام شد که بازی گلف به بازی Nintendo Switch Sports اضافه خواهد شد و در این فصل تعطیلات نیز در دسترس خواهد بود.

در پایان مراسم نوبت به Shigeru Miyamoto رسید تا خبر انیمیشن Super Mario و بازی Pikmin Bloom را اعلام کند تا اعلام کند که نسخه چهارم سری Pikmin در حال توسعه است و در سال 2023 منتشر خواهد شد.

هر ساله شاهد انتشار نسخه جدیدی از Just Dance برای پلتفرم نینتندو هستیم و نسخه 2023 نیز از این قاعده مستثنی نیست. نسخه Just Dance 2023 در تاریخ 1 دسامبر برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

اسکوئر انیکس نقش اصلی را در رویداد Nintendo Direct ایفا کرد و تریلر جدید Harvestella نیز به نمایش درآمد. این بازی در تاریخ 13 نوامبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

Bayonetta 3 یکی از مواردی بود که کاربران می خواستند، تریلر جدید آن و دو تریلر از این بازی نمایش داده شد. اولین تریلر در طول رویداد زنده و تریلر دوم بعد از رویداد در دسترس قرار گرفت. نسخه سوم Bayonetta در تاریخ 6 نوامبر منتشر خواهد شد.

Danganronpa را می توان یکی از بهترین سری رمان های بصری دانست که هم اکنون بازی جدید استودیوی سازنده آن با نام RainCode به نمایش درآمده است. این بازی در بهار سال 2023 منتشر خواهد شد.

در این میان، لازم به ذکر است که نسخه مبتنی بر ابر Resident Evil Village نیز در تاریخ 6 نوامبر برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

Sifu را می توان یکی از بهترین بازی های مستقل سال 2022 دانست که نسخه نینتندو سوییچ آن در تاریخ 17 نوامبر عرضه خواهد شد.

Zach Fair در Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion

اسکوئر انیکس به تازگی اعلام کرده است که نسخه بازسازی شده Final Fantasy Crisis Core با نام Crisis Core: Final Fantasy Reunion در زمستان امسال عرضه خواهد شد. اکنون مشخص شده است که کاربران در تاریخ 22 دسامبر به این ریمستر دسترسی خواهند داشت.

Radiant Silvergun یکی دیگر از بازی هایی است که تا پایان امروز در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار می گیرد.

همچنین، در جریان اخبار مهم در رویداد Nintendo Direct، مشخص شد که Endless Dungeon سال آینده برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

Tales of Symphonia یکی از محبوب ترین نسخه های سری Tales به حساب می آید و اکنون مشخص شده است که نسخه بازسازی شده آن در اوایل سال 2023 برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

از دیگر اخبار مربوط به این رویداد می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • آهنگ Romancing SaGa Minstrel Remastered – منتشر شده در 10 دسامبر
  • Lego Bricktales – در پاییز 2022 عرضه می شود
  • Disney Speedstorm – امسال منتشر شد
  • Fall Guys فصل 2 – انتشار در 24 سپتامبر
  • Kirby’s Return to Dream Land Deluxe – در 5 مارس منتشر شد

لوگوی بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

همه اینها در حالی است که شرکت نینتندو رویداد خود را با تریلر جدید دنباله: The Legend of Zelda: Breath of the Wild به پایان رساند. مشخص شده است که نام این نسخه The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom است و در تاریخ ۲۲ می ۱۴۰۲ برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نظر کاربران آراد نیوز در مورد رویداد Nintendo Direct چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا