فیلم و موزیک

جشن تولد تک نفره پژمان بازغی ؛ طلاق آقای بازیگر صحت دارد؟ [+عکس]

این عکس توسط تولد پیمان بازگی شایعه طلاق و ازدواج مجدد این بازیگر مرد سینما و تلویزیون ایران در اینستاگرام داغ شد.

به تازگی عکسی از تولد پیمان بازگی در فضای مجازی منتشر شده است. اخبار را ادامه دهید طلاق پیمان بازگی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

تولد پیمان بازگی

تولد پیمان بازگی

تولد پیمان بازگی
عکس تولد پیمان بازگی, تولد پیمان بازگی

عکس تولد پیمان بازگی

تصور کاربران فضای مجازی از این تصویر منتشر شده از جشن تولد این بازیگر این است که همسر جدید پیمان بازگی برای تولد او سنگ تمام گذاشته است. پیش از این در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر طلاق پیمان بازگی از مستانه مهاجر و ازدواج مجدد این بازیگر منتشر شده بود.

اما وی تاکنون در این مورد واکنشی نشان نداده است. حالا به دلیل تولد پیمان باقی، شایعه ازدواج مجدد او بالا گرفته است. می توانید ادامه دهید تک عکس پیمان بازگی به این نگاه کن

تولد پیمان بازگی
پیمان بازگی طلاق تک عکس پیمان بازگی

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله تولد پیمان بازگی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا