فیلم و موزیک

جشنواره فروش فوق‌العاده سایپا به مناسبت عید غدیر + شرایط و جدول

شرایط فروش فوری 7 محصول در جشنواره سایپا به مناسبت عید غدیر خم نوبت اعلام شد؛ 3 دستگاه خودروی این شرکت بدون قرعه کشی به فروش می رسد.

شرایط فروش عالی، پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید سایپا اعلام شد. اخبار را ادامه دهید فروش عید غدیر سایپا با مجله خبری آرادهمراه باشید.

جشنواره سایپا به مناسبت عید غدیر خم

فروش عالی سایپا

جشنواره سایپا به مناسبت عید غدیر خم
فروش عید غدیر سایپا فروش عالی سایپا فروش عید غدیر سایپا

فروش سایپا در عید غدیر خم

متقاضیان خرید محصولات گروه خودروسازی سایپا می توانند از روز شنبه 4 تیرماه به سامانه یکپارچه توزیع خودرو به آدرس https://sale.iranecar.com مراجعه و نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند.

جشنواره سایپا به مناسبت عید غدیر خم
فروش عید غدیر سایپا فروش عالی سایپا فروش عید غدیر سایپا

همچنین فروش فوری 3 محصول زامیاد بدون قرعه کشی با مهلت تحویل یک ماهه از ساعت 9 صبح روز شنبه (4 تیرماه) آغاز می شود و ثبت نام از علاقه مندان تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

در این طرح نیسان تک سوخت آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال و پادراپلاس بنزینی برای اصلاح و کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار به فروش می رسد. لازم به ذکر است این اقدام گروه سایپا در نتیجه برنامه افزایش تولید و انجام به موقع وظایف جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی برنامه ریزی شده است.

جشنواره فروش فوق‌العاده سایپا به مناسبت عید غدیر + شرایط و جدول

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله جشنواره سایپا به مناسبت عید غدیر خم ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا