فیلم و موزیک

جزئیات و زمان انتشار بسته الحاقی Outriders: Worldslayer

مردم می توانند استودیو تریلر و تصاویر جدید از اولین بسته الحاقی پولی بازی Outriders به ​​نام Worldslayer او تاریخ انتشار را منتشر کرد و سپس با طرفداران به اشتراک گذاشت.

به گفته استودیوی بازی سازی Outriders، اولین بسته الحاقی که برای این بازی خریداری می شود Worldslayer نام دارد. برای 30 ژوئن (9 ژوئیه) برای Xbox One، Xbox X Series، Xbox S Series، برنامه ریزی شده است. PS4، PlayStation 5 و Google Studio را بازی کنید.

دانلود از آپارات

محتویات بسته الحاقی Worldslayer شامل یک داستان جدید است که در آن بازیکنان نقش یک آنتاگونیست جدید به نام Ereshkigal را بازی می کنند. صورت. تازه واردها می توانند با تکمیل کمپین داستانی بازی و یا ارتقا به سطح 30، مستقیماً به سراغ محتوای این بازی بروند. DLC را تجربه کنید البته این داستان جدید تازه شروع محتوای این بسته الحاقی است که شامل سطح جدیدی از سختی در سطح آپوکالیپس است. و یک تجربه پایانی جدید در محاکمه علیه تارجا گراتر.

حدود 100 آیتم افسانه ای جدید، لوازم جانبی، زره مخصوص Apocalypse، سیستم PAX Tree و سطوح Ascension (که مشابه سیستم Paragon در Diablo 3 عمل می کنند) نیز در این DLC گنجانده شده است.

بسته الحاقی The Outriders: Worldslayer 40 دلار قیمت دارد و دارندگان بازی های اصلی می توانند آن را به صورت آپدیت دریافت کنند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و گیم پلی این بسته با آراد نیوز همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا