خودرو

جزئیات و اسامی شرکت های حاضر در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران اعلام شد

جزئیات و اسامی شرکت های حاضر در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران اعلام شد
جزئیات و اسامی شرکت های حاضر در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران اعلام شد

نشست خبری چهارمین نمایشگاه خودرو تهران صبح امروز در هتل سیمرغ برگزار شد. مدیرعامل شهر آفتاب و مدیر نمایشگاه خودرو تهران 1401 نیز در این مراسم حضور یافتند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند و جزئیات و اسامی شرکت های حاضر در چهارمین نمایشگاه خودروی آفتاب را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری مجله آراد، چهارمین نمایشگاه خودرو تهران از 27 تا 30 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می شود و 26 اردیبهشت ماه منحصرا به خبرنگاران و اصحاب رسانه اختصاص دارد. علاقه مندان به این نمایشگاه می توانند از ساعت 11 تا 18 از این رالی خودرویی دیدن کرده و به شهر آفتاب تهران بیایند. به گفته مدیر شهر آفتاب، ورودی برای بازدیدکنندگان وجود ندارد. همچنین قرار است در نمایشگاه خودروی 1401 تهران هر 15 دقیقه یک بار مترو در ایستگاه ویژه این شهر نمایشگاهی متوقف شود. دسترسی اتوبوس و تاکسی نیز برای این نمایشگاه فراهم شده است و از سوی دیگر با توسعه پارکینگ های شهر آفتاب امکان حضور در این رویداد خودرویی با خودروهای شخصی فراهم شده است.

به گفته مدیران شهر آفتاب و مجموعه نمایشگاهی خودرو تهران 1401، امکان برگزاری آزمون رانندگی برای خودروسازان نیز وجود دارد و برخی از شرکت ها برای کسب تجربه رانندگی، محصولات جدید خود را به بازدیدکنندگان عرضه می کنند.

تاکنون حضور شرکت هایی مانند گروه صنعتی ماموت، گروه خودروسازی مایان، مجتمع صنعتی پلیسان، آتین خودرو دیزل، شرکت دنیای ماموت، مکث موتور، ویرا دیزل، آتین پارت افراز، رخش خودرو دیزل، گروه صنعتی ایران خودرو، ایران خودرو دیزل ، ایساکو، خودروسازی آزاهیتکس، آرین پارس موتور، شایان دیزل، فردا موتور، ارس خودرو دیزل (امیکو)، امداد خودرو ایران، بهمن موتور، بهمن دیزل، آپکو، نفت بهران و مهران سرد در این نمایشگاه نهایی شده اند و 12 تا 14 محصول جدید در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران در بازار کشور عرضه می شود.

برخی خودروسازان از جمله گروه سایپا، خودروسازان بم، کرمان موتور، سانیار موتور، پادرا دیزل، مدیران خودرو، صنایع خودروسازی ایلیا و دادا به دلیل عدم ارائه محصول جدید یا تعهدات معوقه از حضور در نمایشگاه خودروی تهران 1401 انصراف داده اند.

پایگاه خبری مجله آراد

عکس ها: علیرضا پاداش / مجله آراد

آخرین اخبار و ویدیوهای خودرو را در کانال های تلگرام، آیگپ و اینستاگرام مجله خبری آراددنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا