خودرو

جزئیات جدید از خودرو TF21 ایران خودرو

محصول جدید گروه صنعتی خودرو ایران با سبکی متمایز، با تجهیز خطوط تولید و ایجاد آمادگی در زنجیره تامین، اواخر نیمه اول سال آینده وارد بازار می شود.

به گزارش آرادبه نقل از ایکوپرس، این خودرو دارای 85 استاندارد تایید شده و به روز بوده و دارای استحکام و ایمنی بالایی بوده و مطابق با طرح ارتقای کیفی از مرحله طراحی، پس از گذراندن تمامی مراحل و عبور از دروازه فرصت های توسعه محصول و ارائه خواهد شد.

یکی از اهداف تولید این خودرو تامین نیاز مشتریان و ایجاد تنوع در سبد محصولات ایران خودرو است که پیش بینی می شود سهم 15 درصدی از محصولات این شرکت را به خود اختصاص دهد.

اخبار خودرو اخبار ایران خودرو اخبار خودرو اخبار خودرو در مجله ایران خودرو آخرین ارسال

در این طرح در راستای تحقق شعار سال «تولید دانش بنیان و ایجاد اشتغال» با دستور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، بهره گیری از توان شرکت های دانش بنیان برای سرعت بخشیدن فعالیت.

این خودرو قادر به پیاده سازی استانداردهایی مانند تصادف عابر پیاده، سیستم هشدار فشار لاستیک، کمک راننده در تعویض دنده، پایداری الکترونیکی و سیستم کاهش سوخت بوده و تمامی استانداردهای خودروسازان مطرح دنیا را رعایت می کند.
مجهز بودن به موتورهای مدرن سری TU با مصرف کم یکی از ویژگی های این محصول است که در مرحله اول با گیربکس دستی و اتوماتیک و در مرحله بعد با موتور سه سیلندر IK3 تولید و تحویل می شود.

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تسریع در تولید و عرضه محصولات جدید و مطابق با سلیقه و انتظارات جامعه، محصولات دو پروژه K125 و TF21 را به صورت موازی مدیریت می کند. مدل مفهومی پروژه TF21 که همزمان با عید نوروز توسط تیم تحقیق، طراحی و توسعه ایران خودرو تهیه شده بود، مورد تایید مدیرعامل این شرکت قرار گرفت و در حال آماده سازی برای تولید و تحویل است. تصمیم گیری به موقع و اعتقاد به فعالیت و تفکر جهادی در تمامی ارکان سازمان یکی از شاخصه های ایران خودرو است که به بهترین نحو در این پروژه نمود پیدا می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا