ساختمان

جدیدترین قیمت آپارتمان در جنوب تهران – مجله آراد

اگر قصد سرمایه گذاری در مناطق جنوبی تهران را دارید می توانید با سرمایه ای معادل 790 میلیون تومان یک آپارتمان 1 خوابه 38 متری 10 ساله در منطقه مولوی خریداری کنید.

به گزارش مجله خبری آرادو به نقل از اقتصاد آنلاین، قیمت مسکن در مناطق جنوبی شهر تهران با رشد تورم محور مواجه است. به گونه ای که این افزایش قیمت در تمامی واحدهای این منطقه به وضوح قابل مشاهده است. از سوی دیگر زوج های جوان یا افرادی با بودجه محدود به دنبال مسکن ارزان در این مناطق هستند. در این گزارش نگاهی داشتیم به خانه های ارزان قیمت در جنوب تهران.

یک آپارتمان 62 متری 2 خوابه در منطقه شوش با اینکه 10 سال از ساخت آن می گذرد، قیمتی معادل یک میلیارد و 300 میلیون تومان دارد.

اگر قصد سرمایه گذاری در مناطق جنوبی تهران را دارید می توانید با سرمایه ای معادل 790 میلیون تومان یک آپارتمان 1 خوابه 38 متری 10 ساله در منطقه مولوی خریداری کنید.

برای خرید یک آپارتمان 67 متری در جوادیه که در مدت 6 سال ساخته شده و دارای 2 خواب می باشد، به بودجه ای بالغ بر یک میلیارد و 480 میلیون تومان نیاز دارید. همچنین برای خرید یک واحد دیگر در همین محله با متراژ 60 متر و 3 اتاق خواب حدود 3 ساله به سرمایه ای معادل 1.680 میلیون تومان نیاز دارید.

اگر می خواهید خانه ای در جنوب تهران با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان بخرید، می توانید یک واحد 8 ساله در منیریه با متراژ 63 متر و 2 خواب با سرمایه ای معادل 997 میلیون تومان خریداری کنید.

جدیدترین قیمت آپارتمان در جنوب تهران - مجله آراد

آپارتمان دیگری در نازی آباد به متراژ 40 متر و 1 خواب با توجه به اینکه 18 سال از ساخت آن می گذرد یک میلیارد و 330 میلیون تومان ارزش گذاری شده است. واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ 83 متر و 2 خواب با سنی معادل 30 سال، یک میلیارد و 980 میلیون تومان قیمت دارد.

توجه داشته باشید که این ارقام بر اساس واحدهایی است که در تهران فروخته شده است و به طور قطع قیمت مسکن در محله های مذکور را به طور دقیق محاسبه نمی کند. قیمت مسکن در هر منطقه با توجه به قدمت ساختمان، تجهیزات بلوک، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و … متفاوت خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا