فیلم و موزیک

ثبت دو فیلم زک اسنایدر در سایت IMDB به‌عنوان برندگان اسکار

ارتش مردگان زک اسنایدر و لیگ عدالت جوایز اسکار در بخش رای گیری مردمی با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبرو شد و در فهرست برندگان اسکار در وبسایت imdb قرار گرفت.

مدافعان زک اسنایدر رای دادن به اسکار 2022 با استقبال بسیار خوبی در فضای مجازی و جوایز عمومی #OscarsCheersMoment روبرو شد. و #اسکار مورد علاقه با یک حاشیه بزرگ برای دو فیلم زک اسنایدر به ارمغان آورد. پس از معرفی این دو اثر در اسکار، فیلم هایی ساخته شد لیگ عدالت اسنایدر و ارتش مردگان در لیست رسمی برندگان اسکار در IMDb آنها قرار گرفتند.

پس از مکاتبات رسانه ای IndieWire با IMDb و درخواست جزئیات بیشتر، اکنون صفحات اختصاصی Zac Snyder’s Army of the Dead and Justice League به روز شده است و آنها را به عنوان برندگان اسکار محبوب معرفی می کند. منابع نزدیک به آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک نیز در دسترس هستند رسانه ها آنها گفتند که این دو جایزه پرطرفدار قطعا «جایزه اصلی» اسکار نبوده و تنها «از نظر هواداران» و با رای مردم انتخاب شده است.

زک اسنایدر کارگردانی لیگ عدالت را بر عهده دارد

یکی از این جوایز پرطرفدار به دلگرم‌کننده‌ترین لحظه آثار سینمایی در سال 2021، یعنی لحظه ورود شخصیت فلش به Speed ​​Force در لیگ عدالت زک اسنایدر اختصاص دارد. داده شده. این صحنه در نسخه 2017 لیگ عدالت وجود ندارد و فقط در نسخه زک اسنایدر نمایش داده شد. البته “دلگرم‌کننده‌ترین سریال سال در مراسم اسکار 94 مورد تشویق تماشاگران قرار نگرفت.

نکته گیج کننده دیگر این است که ظاهرا جایزه OscarsCheersMoment این نه تنها سال 2021، بلکه سال های گذشته را نیز پوشش می دهد. چون دنباله معلوم جنیفر هادسون در فیلم Dreamgirls محصول 2006 و دنباله The Avengers: Endgame از سال 2019 آنها را در ردیف های بعدی خواهیم دید.

دوستت دارممنتقد مجله کرکس وی در توئیتی نوشت: به معنای واقعی کلمه هیچ یک از حاضران در سالن در زمان نمایش بهترین صحنه سال با ویدئویی از فیلم لیگ عدالت او آن را تشویق نکرد که به نظر من پاسخ درستی به نحوه اهدای جایزه بود. «کل نظرسنجی یک برنامه آشفته و وحشتناک بود.

پس از اسکار 2022، ارتش مردگان زک اسنایدر پس از غلبه بر مرد عنکبوتی: راه خانه نیست، پرفروش ترین فیلم پرفروش سال 2021، به عنوان فیلم مورد علاقه فیلم انتخاب شد. من نمی دانمنویسنده نیویورک تایمز او نوشت: قبل از این اتفاق نمی‌دانستم طرفداران زک اسنایدر چقدر خطرناک هستند.

درج برنده اسکار در صفحه IMDB مردگان

زک اسنایدر برای این جوایز تندیس اسکار واقعی دریافت نکرد، اما فیلم ها به عنوان برندگان اسکار در صفحات رسمی IMDb نمایش داده می شوند. در سال 2018، آکادمی دسته جدیدی به نام بهترین فیلم محبوب سال را اضافه کرد که بعداً قبل از نود و یکمین دوره جوایز اسکار حذف شد. دلیل این امر به تعویق انداختن معرفی دسته بندی نقد جدید و کسب اطلاعات بیشتر پس از واکنش منفی مخاطبان بود.

بنابراین به نظر می رسد که اسکار در مراسم امسال نسخه ضعیف تری از جایزه بهترین فیلم محبوب سال بود که برای جذب مخاطب بیشتر به مراسم امسال اضافه شد. شاید حضور این دو جایزه پرطرفدار از جمله باعث شد تا مراسم امسال با 16.6 میلیون بیننده عملکرد بهتری نسبت به اسکار در سال 2021 داشته باشد اما این رقم همچنان دومین بازخورد بد مخاطبان در تاریخ اسکار است. و فقط بهتر از آمار فاجعه بار سال گذشته به نظر می رسد.

در نهایت می توانید نظر خود را در این مورد با آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا