فیلم و موزیک

تکذیب لغو ساخت بازی Abandoned توسط استودیو بلو باکس

به تازگی توسعه دهنده بازی های رها شده Blue Box Studios اعلام کرده است که این محصول هنوز در دست توسعه است.

اخیرا شایعاتی مبنی بر ساخت بازی Abandoned توسط استودیو Blue Box منتشر شده بود که مربوط به لغو این پروژه بود. برخی از کاربران توییتر اعلام کرده‌اند که Blobox Studio اکثر پیام‌های مربوط به برنامه‌های آینده Abandoned یا راه‌اندازی نسخه نمایشی بازی را حذف خواهد کرد. به تازگی سازنده Abandoned در توییتر تمامی شایعات مربوط به لغو ساخت بازی را تکذیب کرده و اعلام کرده که زمان عرضه بازی به تاخیر افتاده است.

در بیانیه استودیو بلو باکس آمده است: «ما در حال کار بر روی معرفی بازی از طریق اپلیکیشن Realtime Experience و کانال‌های آنلاین، علاوه بر توسعه نسخه نمایشی Prologue هستیم. این برنامه ها در ابتدا برای سه ماهه اول سال 2022 برنامه ریزی شده بود، اما متاسفانه ما هنوز آماده نیستیم. چون نقشه مسیر توسعه را دست کم گرفتیم. به همین دلیل تاریخ انتشار بازی و انتشار دموی بازی Abandoned: Prologue را به تعویق انداخته ایم. ما این نمایش را زمانی راه اندازی خواهیم کرد که پایدار، با کیفیت و آماده باشد.»

Abandoned که سال گذشته به عنوان یک کنسول انحصاری برای پلی استیشن 5 معرفی شد، قرار بود در سه ماهه چهارم سال 2021 عرضه شود. در ابتدا، بسیاری از بینندگان معتقد بودند که اثر مورد بحث پروژه ای خارج از بازی مستقل است و برای اثبات نظریه های خود، آنها سرنخ‌هایی از ارتباط Abandoned را با چیزهایی مانند مجموعه Silent Hill مقایسه و کشف کردند. با این حال، استودیو Blue Box در بیانیه ای این اتهامات را رد کرد.

می توانید نظر خود را در مورد بازی رها شده و زمینه های آن با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا