فیلم و موزیک

تکذیب خبر ممنوعیت بدنسازی بانوان ؛ ماجرای ممنوعیت بدنسازی بانوان چه بود ؟!

مدیر روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در اخبار مرتبط با ممنوعیت بدنسازی بانوان او توضیح داد که رد شد.

مدیر روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اخبار مربوط به ممنوعیت فعالیت بانوان در رشته پرورش اندام را تشریح کرد. اخبار خوب را ادامه دهید تاریخچه ممنوعیت بدنسازی زنان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ممنوعیت بدنسازی بانوان

ممنوعیت بدنسازی بانوان

ممنوعیت بدنسازی بانوان
ممنوعیت بدنسازی بانوان، بدنسازی بانوان ممنوع شد

بدنسازی زنان ممنوع شد

حسین جمشیدی گفت: بر کسی پوشیده نیست که پس از حضور دکتر نصیرزاده در راس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، فدراسیون در تلاش است تا فعالیت بانوان را گسترش دهد و مسابقات مچ اندازی کشوری را برای چهارمین بار و در رشته تناسب اندام، چالش ها و پاورلیفتینگ «برای اولین بار، شواهد قوی برای این ادعا وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

بیشتر بخوانید:

وی افزود: تمرینات داوران در رشته های کشتی، چالش آمادگی جسمانی و پاورلیفتینگ بانوان و دو اعزام بین المللی بانوان به مسابقات مچ اندازی قهرمانی آسیا نشان می دهد که بخش بانوان از اهمیت بالایی برای فدراسیون بدنسازی برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

بیشتر بخوانید:

وی در پایان گفت: فعالیت بانوان در بخش دولتی و باشگاهی در رشته پرورش اندام بدون مشکل ادامه خواهد داشت و در بخش قهرمانی بانوان در سه حوزه مچ گیری، چالش تناسب اندام و پاورلیفتینگ فعالیت دارند که به زودی انجام خواهد شد. به صورت رسمی تحت پوشش قرار خواهد گرفت.هماهنگی بین فدراسیون و وزارت ورزش تایید می شود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ممنوعیت بدنسازی بانوان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا