خودرو

تویوتا هایلوکس اپکس آفرود؛ غول جذاب +عکس

زیرمجموعه استرالیایی تویوتا در حال کار بر روی نسخه Apex Hilux GR از پیکاپ محبوب با ارتقاهای خارج از جاده است.

تویوتا در تلاش برای گسترش دامنه هایلوکس، قصد دارد یک نسخه آفرود از Apex را عرضه کند که جایگزین هایلوکس Rugged X خواهد شد. جزئیات، از جمله زمان عرضه، در آینده اعلام خواهد شد.

تویوتا هایلوکس اپکس آفرود؛ غول جذاب +عکس

طبق گزارش ها، فروش نسخه های Rogue و Rogue X از زمان معرفی آنها در سال 2018 از 17000 دستگاه عبور کرده است. این نشان دهنده موفقیت نهایی Apex جدید است که توانایی های خارج از جاده بهتری نسبت به آنها دارد. بسیاری از ما دوست داریم نسخه تولیدی کانسپت هایلوکس تونکا 2017 را ببینیم، اگرچه پیاده سازی تجهیزات این نسخه برای یک مدل تولیدی کار دشواری خواهد بود.

انتظار می رود هایلوکس اپکس جدید دارای سپر فولادی با رول بار، نوار نور LED یکپارچه، دریچه های هوا، گلگیرهای پلاستیکی، لاستیک های بزرگتر و سیستم تعلیق خارج از جاده باشد. این پیکاپ احتمالا از نسخه تقویت شده موتور 2.8 لیتری توربودیزل موجود استفاده می کند. این موتور که با فیس لیفت هایلوکس معرفی شد در حالت عادی 201 مجله خبری آرادقدرت تولید می کند. اگرچه هایلوکس GR اسپرت در بازارهای ژاپن، اروپا و تایلند قدرت بیشتری نسبت به نسخه اصلی ندارد، اما نسخه آفریقای جنوبی 221 مجله خبری آرادقدرت تولید می کند که نشان دهنده امکان ارتقای این موتور است.

استرالیا بازار خوبی برای پیکاپ های ارتقا یافته ای مانند تویوتا هایلوکس راگد ایکس، نیسان ناوارا پرو 4 ایکس واریور، مزدا BT-50 تندر و فولکس واگن آماروک W580X است. البته این مدل ها قدرت و سیستم تعلیق مشابه فورد رنجر رپتور را ندارند. تغییرات تویوتا هایلوکس اپکس جدید امیدوار است بازار پیکاپ های آفرود استرالیا را رقابتی تر کند.

منبع: بانک خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا