خودرو

تویوتا هایلندر 2023 با پیشرانه توربو معرفی شد | مجله آراد

تویوتا هایلندر 2023
هایلندر 2023

تویوتا هایلندر 2023 اکنون به روز شده و با امکانات و موتور جدید وارد بازار اروپای شرقی می شود. کراس اوور محبوبی که در این مقاله به آن نگاه می کنیم، نسخه اروپایی آن است.

چند ماه پیش شرکت تویوتا نسخه جدیدی را عرضه کرد هایلندر به بازار آمریکا معرفی شد و اکنون شاهد همین تغییرات در هایلندر برای اروپا هستیم. هایلندر پرفروش ترین کراس اوور سایز متوسط ​​تویوتا در آمریکا است و حالا با ایجاد تغییراتی در نسخه اروپایی، می خواهد سهم بیشتری از فروش در قاره سبز داشته باشد. سال 2021 بود که هایلندر برای اولین بار وارد بازار اروپا شد و اکنون اولین تغییرات خود را تجربه می کند.

طراحی تویوتا هایلندر 2023

تویوتا هایلندر 2023
هایلندر 2023

با تغییرات جدید در تویوتا هایلندر 2023 مشتریان اروپایی می توانند رنگ سبز جدید و خاص را که در تصاویر می بینید سفارش دهند و رینگ های مشکی 20 اینچی با طراحی جدید نیز قابل سفارش هستند. علاوه بر این، رنگ های تزئینات داخلی جدید نیز به سفارش اضافه شده است. بنابراین، مدل جدید هایلندر همان سبک طراحی قبلی را دارد، در خارج فقط شاهد سفارشی سازی گسترده تری برای این خودرو هستیم، اما در داخل تغییرات گسترده تر و جذاب تر است.

کابین تویوتا هایلندر 2023
کابین هایلندر 2023

یک صفحه نمایش 12.3 اینچی جدید آمپلی فایر دیجیتال جلو را نمایش می دهد و یک صفحه نمایش 12.3 اینچی در وسط سیستم اطلاعات سرگرمی آن را در دسترس قرار می دهد. علاوه بر این امکانات، این خودرو دارای دستیار صوتی، اتصال بی سیم اپل کارپلی و اندروید اتو و تنظیمات بی سیم با تلفن همراه است. در تویوتا هایلندر 2023 سیستم ارتباطی جدید تویوتا به نام Toyota Smart Connect Plus استفاده می شود که در آن گزینه هایی مانند نقشه سه بعدی، علائم خوان و اطلاعات دوربین سرعت داریم.

مشخصات فنی تویوتا هایلندر 2023

تویوتا هایلندر 2023
تویوتا هایلندر 2023

در بازار اروپای شرقی تویوتا هایلندر 2023 اکنون به یک موتور 4 سیلندر 2.4 لیتری توربوشارژ مجهز شده است که می تواند حداکثر قدرت 265 مجله خبری آرادو حداکثر گشتاور 418 نیوتن متر را تولید کند. البته نسخه قبلی موتور 3.5 لیتری V6 داشت که قدرت بیشتری داشت اما در موتور جدید مصرف بهینه شده و شاهد استاندارد آلایندگی بالاتر در موتور هستیم. در بازار اروپای غربی، این SUV همچنان به یک موتور هیبریدی 2.5 لیتری چرخه اتکینسون مجهز است که دارای دو موتور الکتریکی است و قدرتی معادل 245 مجله خبری آرادرا ثبت می کند.

حالا سفارش خرید بدهید تویوتا هایلندر 2023 آغاز شده و قرار است اولین تحویل این خودرو در سه ماهه پایانی سال جاری انجام شود.

محمدرضا بوگر

پایگاه خبری مجله آراد

منبع: Carscoops

مشخصات فنی تویوتا هایلندر 2023 چیست؟

در بازار اروپای شرقی، هایلندر 2023 اکنون به یک موتور 4 سیلندر 2.4 لیتری توربوشارژ مجهز شده است که می تواند 265 مجله خبری آرادقدرت و 418 نیوتن متر گشتاور تولید کند.

تویوتا هایلندر 2023 چه تغییراتی در ظاهر ایجاد کرد؟

با تغییرات جدید در هایلندر 2023، مشتریان اروپایی می توانند رنگ سبز جدید و همچنین رینگ های مشکی 20 اینچی با طراحی جدید را سفارش دهند. علاوه بر این، رنگ های تزئینات داخلی جدید نیز به سفارش اضافه شده است. بنابراین مدل جدید هایلندر همان سبک طراحی قبلی را دارد و تنها شاهد سفارشی سازی گسترده تری برای این خودرو هستیم.

مشخصات فنی تویوتا هایلندر در اروپای غربی چیست؟

در بازار اروپای غربی، این SUV همچنان به یک موتور هیبریدی 2.5 لیتری چرخه اتکینسون مجهز است که دارای دو موتور الکتریکی است و قدرتی معادل 245 مجله خبری آرادرا ثبت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا