خودرو

تولید تارا دو رنگ اتوماتیک آغاز شد – مجله آراد

تولید ظروف اتوماتیک دو رنگ آغاز شد

روز گذشته در حاشیه بازدید خبرنگاران از مرکز تحقیقات تارا و ایران خودرو، نسخه دو رنگ و اتوماتیک این سدان ملی دیده شد.

هم اکنون تولید آزمایشی دستگاه تارا اتوماتیک دو رنگ در ایران خودرو آغاز می شود و مدلی از این نسخه نیز پلاک ملی دریافت کرد. سقف تارا دو رنگ مشکی است و در نمونه های رسمی هیچ تفاوتی از نظر مشخصات و سایر مشخصات ظاهری با دستگاه تارا دیده نمی شود. همچنین امکان نصب نوع دیگری از شیشه دودی بر روی ظرف اتوماتیک دو رنگ نیز وجود دارد.

به گفته مدیران ارشد ایران خودرو، تولید آزمایشی تارا دو رنگ اتوماتیک شروع شد تا کاملاً با خط رنگ این شرکت با نسخه جدید تارا مطابقت داشته باشد و احتمالاً در نیمه دوم سال 1401 در صورت سفارش و درخواست مشتریان، نسخه جدید عرضه خواهد شد. روی این ماشین

تارا دو رنگ اتوماتیک دید + عکس (24 مارس 2014)

خبرنگار پایگاه خبری مجله خبری آرادظهر امروز تصاویری از نسخه جدید تارا در کارخانه ایران خودرو گرفت. به نظر می رسد تولید آزمایشی تارا با بدنه چند رنگ به تازگی آغاز شده است و این یکی از نمونه های این خودرو است که شماره ملی دریافت کرده است.

نسخه جدید تارا + عکس دیده شد
نسخه جدید تارا + عکس دیده شد

به گزارش پایگاه خبری اسب، لیدرهای خودرو ایران پیش از این اعلام کرده بودند که نسخه دو رنگ تارا به زودی عرضه خواهد شد. اکنون شاهد هستیم که مدل سقف مشکی این سدان جدید، شماره ثبت ملی دریافت کرده و مقابل ساختمان مرکزی ایران خودرو پارک شده است.

حتما ببینید: ویدئویی از گیربکس اسب بخاری را تست و بررسی کنید

با توجه به تصویر، به احتمال زیاد به زودی نوع جدیدی از تارا با سقف مشکی روانه بازار خواهد شد و از سبکی مشابه پانوراما رانا پلاس (قاب سقف مشکی) پیروی خواهد کرد. با کمی دقت به این تصاویر مشخص می شود که یکی از نمونه های اولیه تارا اتوماتیک به سقف مشکی مجهز شده و تنها ترکیب رنگی بدنه آن تغییر کرده است. سانروف، سنسور نور و بارش باران روی شیشه جلو نشان می دهد که خودروی موجود در عکس یکی از نسخه های اتوماتیک این سدان است.

البته به گفته فرشاد مقیمی، مدیرعامل سابق ایران خودرو، به زودی نوع دیگری از تارا با سقف پانوراما وارد بازار خواهد شد. اما آنچه امروز توسط خبرنگار مجله خبری آرادثبت شده تغییر رنگ بدنه این سدان جدید است و عکس هایی از نسخه پانوراما این سدان در حال حاضر در دسترس نیست.

برخی منابع آگاه نیز می گویند که در آینده نزدیک گیربکس دستی با ویژگی های جدیدی مانند جعبه دنده شش سرعته به بازار عرضه خواهد شد و احتمال دارد این نوع گیربکس به سقف مشکی و سانروف مجهز شود. .

لازم به ذکر است که تصاویر زیر (نسخه های رنگی کانتینر سقف مشکی) به صورت گرافیکی توسط عکاس اسب تهیه شده است.

پایگاه خبری مجله آراد

عکس ها: علیرضا پاداش

آخرین اخبار و ویدیوهای خودرو را در کانال های مجله خبری آرادتلگرام، آیگپ و اینستاگرام دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا