فیلم و موزیک

توضیحات جنجالی علی مطهری راجب بمب اتم ؛ اظهاراتم به درستی منتقل نشده است!

توضیح ضد و نقیض بمب اتم علی مطهری رجب علی مطهری بخشی از گفتگوی خود با ایسکانیوز را درباره جهت گیری فعالیت های هسته ای ایران توضیح داد.

خط مشی و هدف نظام هیچ گاه ساخت بمب هسته ای نبود، زیرا مقام معظم رهبری تولید آن را ممنوع اعلام کردند. اخبار خوب را ادامه دهید بمب اتمی علی مطهری با مجله خبری آرادهمراه باشید.

توضیح ضد و نقیض بمب اتم علی مطهری رجب

بمب اتمی علی مطهری

توضیح ضد و نقیض بمب اتم علی مطهری رجب
بمب اتم علی مطهری، بمب اتم علی مطهری

بمب اتمی علی مطهری

علی مطهری نماینده سابق مجلس در سایت شخصی خود نوشت: مصاحبه من با ایسکانیوز نقل قولی است که از ابتدا می خواستیم بمب اتم بسازیم اما از گزارش منافقین جلوگیری شد.

این جمله قبل و بعد از سوال مصاحبه کننده به درستی منعکس نشده است!

همین امر باعث شد تا منافقین از فعالیت های برنامه هسته ای جمهوری اسلامی به عنوان بمب سازی گزارش دهند. اما سیاست و هدف رژیم هرگز ساخت بمب هسته ای نبوده است، زیرا ولی فقیه آن را ممنوع کرده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله توضیح ضد و نقیض بمب اتم علی مطهری رجب ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا