فیلم و موزیک

توسعه بازی چندنفره جدید توسط سازندگان Dead by Daylight

با توجه به آگهی‌های شغلی منتشر شده، استودیو Behavior Interactive در حال توسعه یک بازی چند نفره جدید است.

استودیوی بازی سازی Behavior Interactive به لطف پشتیبانی از بازی ترسناک چندنفره Dead by Daylight در سال های اخیر موفقیت های زیادی کسب کرده است. این استودیو به طور مداوم محتوای جدیدی را برای بازیکنان Dead by Daylight منتشر کرد و با اضافه کردن شخصیت‌های جالب از دیگر فرنچایزهای ترسناک، بازی خود را گسترش داد تا نه تنها همیشه بازیکنان اصلی خود را حفظ کند، بلکه دائماً مخاطبان جدیدی را جذب کند. در حالی که بعید است که عمر Dead by Daylight به پایان برسد، اما به نظر می رسد که Behavior Studio در حال آماده شدن برای ساخت پروژه جدید خود است.

استودیو Behavior اخیراً تعدادی آگهی استخدام منتشر کرده است که نشان می دهد این سازنده به متخصصان برنامه نویسی سیستم کنسول، برنامه نویسان سیستم آنلاین و طراحان سیستم نیاز دارد. این فهرست شغلی نشان می‌دهد که سازندگان بازی Dead by Daylight در حال کار بر روی یک IP جدید و اعلام‌نشده هستند که در حال حاضر برای پلتفرم رایانه شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نسل نهم در حال توسعه است.

با توجه به توضیحات ارائه شده در این آگهی شغلی، بازی جدید تیم Behavior عنوانی چندنفره، رقابتی و خدمات محور خواهد بود که شاهد سیستم پیشرفت بازیکن، سیستم پشتیبانی و تعادل اقتصادی درون بازی، مدیریت منابع و موجودی، دستاوردها، تابلوی امتیاز و عملکرد متقابل ما یک پل خواهیم بود.

Cheryl Mason و Callehermi در نسخه موبایل Dead by Daylight

ساخت یک بازی جدید و چند نفره از یکی از موفق ترین استودیوهای سازنده و پشتیبانی از بازی های گروهی و آنلاین جای تعجب ندارد. با این حال هنوز مشخص نیست استودیو Behavior چه زمانی این بازی جدید را معرفی خواهد کرد. اوایل امسال، Behavior استودیوی Scavengers Midwinter Entertainment را خرید. گزارش ها در آن زمان حاکی از آن بود که استودیوی جدید در حال کار بر روی یک پروژه نامعلوم است.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا