خودرو

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در روز طبیعت

معاون عملیات شهرداری تهران از ممنوعیت تردد کامیون ها در روز طبیعت تهران در خیابان های تهران خبر داد و به تشریح طرح جدید پلیس برای ساماندهی ورود به پارک ها و برخورد با تخلفات عمدتاً رانندگان در این روز پرداخت.

به گزارش آرادبه نقل از ایسنا، سرهنگ محمد رازگی درباره مقررات، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در روز شنبه ۱۳ فروردین و روز طبیعت گفت: پیش بینی می شود حضور شهروندان در پارک ها و بوستان های شهر تهران بیش از پیش باشد.

وی ادامه داد: علاوه بر این از فردای روز طبیعت، ماه مبارک رمضان و شروع فعالیت مدارس خواهد بود که بازدید بیشتر از پارک ها، بوستان ها و تفرجگاه ها را در پی خواهد داشت، لذا پلیس راهنمایی و رانندگی تهران اقدامات ویژه ای را انجام داده است. معیارهای. “

جانشین رئیس اداره عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران ادامه داد: امسال نوعی محدودیت داریم که بر اساس آن به ناچار در برخی جاده ها محدودیت ترافیکی اعمال خواهیم کرد تا بتوانیم مدیریت بهتری در این زمینه داشته باشیم. اکثر بوستان ها و بوستان های مهم تهران از جمله چیتگر، سرخه حصار، یاس فاطمی، شمالی و جنوبی استان و همچنین پارک های بزرگ و بزرگ و بازدید بیشتر از آنها، پلیس در خصوص ورود به آنها به پارک ها، طرح کوتاه شده را اجرا می کند. او می سازد.

رازگی افزود: در پلان آج، خط ورودی پارک توسط مخروط ها تقسیم شده است و پلیس بار ورودی به معابر را کنترل می کند و رانندگانی را که قصد ورود به پارک ها و پارک ها را به سمت آج ها هدایت می کنند تا مانع از عبور بار شوند. این اقدام به رانندگانی که قصد عبور از این محدوده ها را دارند و قصد ورود به پارک ها را ندارند، کمک می کند در ورودی پارک ها پشت ترافیک بمانند و به راحتی عبور کنند.

معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران به رانندگانی که قصد بازدید از پارک ها و بوستان ها را دارند توصیه کرد: از فرصت دیدن صف ورود به پارک ها استفاده نکنند و از سایر خودروهای منتظر برای ورود به پارک ها سبقت نگیرند. رانندگان در نوبت و مانند سایر خودروهای منتظر به نوبت وارد پارک ها شوند تا مانع عبور و مرور سایر رانندگان نشوند.

وی افزود: در روز طبیعت همه همکارانم در جاده ها حضور دارند و طرح های مقطعی ایجاد می کنند که نیاز به کمک شهروندان و رانندگان دارد. همه رانندگان باید با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری کنند و اگر دیدند پلیس راهنمایی و رانندگی موقتا تردد محلی را مسدود می کند برای روانتر شدن تردد است. پلیس قطعا رانندگان را به مسیر بهتر و جایگزین هدایت می کند و رانندگان را از در دیگری برای ورود به پارک می برد و این بسیار مهم است. انتظار پلیس از مردم، شهروندان، رانندگان و خانواده ها این است که در این زمینه با پلیس راهنمایی و رانندگی تهران همکاری کنند.

رازگی گفت: نکته دیگر ممنوعیت و ممنوعیت تردد تمامی کامیون های سنگین در روز طبیعت است که پلیس راه تهران از تردد در این روز جلوگیری می کند.

وی گفت: رانندگان در طول روز بیشترین تخلفات را مرتکب می‌شوند، مانند هزينه‌های بيش از حد در سفر، يا هزينه‌های بيش از حد در قسمت بار و يا قرار دادن راننده جداگانه در کنار. ماشین؛ همه این موارد و موارد مشابه خط قرمز پلیس راهنمایی و رانندگی است، زیرا باعث کاهش ایمنی می شود. پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با این تخلفات برخورد جدی خواهد کرد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: رانندگان توجه داشته باشند که توقف در حاشیه بزرگراه ممنوع است. به عنوان مثال در پارکی مانند پردیسان که در هر طرف یک اتوبان وجود دارد، پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه توقف و پارک در کناری را به رانندگان نمی دهد و رانندگان باید به دلیل توقف لحظه ای در پارکینگ به پارکینگ مراجعه کنند. کنار بزرگراه بسیار خطرناک است، آنها اجازه عبور از بزرگراه ها را ندارند.

وی گفت: نکته مهم دیگر این است که برخی از ورودی های تهران مانند شمال جنوب جاده تلو، شمال جنوب جاده لشگرک و یا ورودی های تهران به دلیل حجم ترافیک از ساعت 16 یک طرفه می شود. بدین ترتیب در ساعات بعدازظهر به دلیل بار زیاد مسافران برگشتی و تردد یک طرفه که چندین بار برنامه ریزی شده و محدودیت های دیگری به صورت عرضی و در صورت لزوم ایجاد می شود، امکان تردد در مسیرهایی مانند لواسان وجود نخواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا