فیلم و موزیک

تمایل صداپیشه نقش ابی برای حضور در دنباله بازی The Last of Us: Part 2

لورا بیلی، بازیگری که صداپیشگی ابی در The Last of Us: Part 2 را بر عهده دارد، تمایل خود را برای بازی دوباره در این نقش آشکار کرده است.

دو سال از معرفی رسمی بازی The Last of Us: Part II برای پلی استیشن 4 می گذرد، اثری که با وجود طرفداران و مخالفان بسیار، توانست موفقیت های فراوان و چشمگیری را برای سونی و کمپانی سازنده اش Naughty Dog به ارمغان بیاورد. در این بازی شاهد ظهور شخصیت های جدیدی در داستان جواهر و الی هستیم. در بین شخصیت های جدید، بدون شک، تصویر ابی اندرسون به عنوان تاثیرگذارترین شخصیت شناخته می شود و در نیمه دوم اثر مذکور کنترل او را به دست گرفتیم.

شخصیت ابی در قسمت دوم The Last of Us

در اخبار بازی‌های اخیر، لورا بیلی، صداپیشه ابی، در مورد تمایل به اتحاد مجدد با این شخصیت در ادامه‌ی احتمالی The Last of Us: Part 2 صحبت کرده است. لورا بیلی او در مصاحبه اخیر خود با ComicBookMovie در مورد تأثیر ماندگار بازی در نقش ابی بر زندگی و حرفه خود صحبت کرد. او گفت: “من قطعاً به او باز خواهم گشت.” من می دانم که درام و واکنش های منفی زیادی در شخصیت او وجود داشت، اما این [نقش ابی] این یکی از قدرتمندترین نقش هایی بود که تا به حال در زندگی ام داشته ام.”

حدس و گمان های زیادی در مورد The Last of Us 3 وجود دارد. برخی افراد معتقدند که طبق عادت سونی و بازی ساز برای انتشار این اثر در پایان دو نسل گذشته بازی های ویدیویی، این بازی در پایان سال جاری منتشر خواهد شد. نسل نهم که در حال حاضر دور است. احتمال عدم ساخت این بازی بسیار کم است.

بدون شک داستان ها و داستان های ناگفته زیادی در دنیای آخرالزمانی وجود دارد که توسط Naughty Dog ساخته شده است. از سوی دیگر لورا بیلی وی در مورد اقتباس تلویزیونی این بازی که در آینده نزدیک از شبکه HBO پخش خواهد شد، می گوید:سریال فوق العاده به نظر می رسد و من نمی توانم منتظر دیدن بیشتر از آن باشم.”

نظرت چیه عزیزم از قسمت سوم این سریال چه انتظاری داری؟ نظرات خود را با آراد نیوز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا