تکنولوژی

تماس یک دختربچه 8 ساله با ایستگاه فضایی بین المللی با یک رادیوی معمولی

زودترین تماس یک دختر 8 ساله با ایستگاه فضایی بین المللی او با رادیو معمولی پدرش خبر می دهد. فرمانده ماموریت SpaceX Crew-4 کایل لینگرن به این تماس پاسخ داد.

تتر نوامبر

ایزابلا پین، دختر 8 ساله بریتانیایی، توانست از رادیو آماتور پدرش استفاده کند. ایستگاه فضایی بین المللی تماس بگیرید و با یک فضانورد ناسا صحبت کنید. وی پس از بیان نام و سن خود از فضانورد تشکر کرد و تلفن را قطع کرد.

بیشتر بخوانید: لغو بحث برانگیز ماموریت پرتاب آرتمیس 1 ناسا

تماس دختر 8 ساله با ایستگاه فضایی بین المللی

تصاویر ثبت شده از ایزابلا پس از تماس، شادی و خوشحالی او را نشان می دهد و او می گوید به آرزویش رسیده است. مکالمه ایزابلا با لینگرن، فضانورد ناسا، 45 ثانیه به طول انجامید.

فضانورد در پاسخ به این دختر خوش شانس گفت: به ایستگاه فضایی بین المللی خوش آمدید. لطفاً ایستگاه فضایی بین‌المللی.» در نهایت از ایزابلا پین به خاطر همه اشتیاق تشکر کرد و دختر برای او پروازی سالم آرزو کرد.

تماس دختر 8 ساله با ایستگاه فضایی بین المللی

پدر این دختر خوش شانس او رادیو خود را به ایستگاه فضایی متصل می کند از فرصت استفاده کرد و گفت:

مجموعه ای از شرایط وجود دارد که تحت آن می توانید با یک فضانورد صحبت کنید. این نیاز به دانش دارد، اما ارتباط بیشتر به شانس شما بستگی دارد.

ایزابلا از دو سالگی علاقه شدیدی به فضا نشان داده است و پدرش می گوید که ایزابلا روی پای پدرش می نشست و به مکالمات دانشجویان خانه ولزلی با فضانوردان در ایستگاه فضایی گوش می داد. لینگرن، فضانورد ناسا، در توییتر خود چنین گفته است:

من از ایستگاه رادیویی آماتور استفاده می کنم “ARISمن از آن برای صحبت با سایر ایستگاه های رادیویی هم استفاده کرده ام. اما اینکه مخاطب من یک دختر هشت ساله بود واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد.

مطالب بیشتر تکراتو:

.

نظر شما در مورد تماس یک دختر 8 ساله با ایستگاه فضایی بین المللی چیست؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا