گردشگری

تماس با یک موسسه ازدواج و طلاق معتبر و رسمی دارای کارشناس حقوقی یا وکیل دادگستری

ازدواج و طلاق در ترکیه اگرچه این یک فرآیند قانونی و ثبتی است، اما باید مدارک تابعیت زوجین را تایید کند و این موضوع از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و در هر کشوری بسته به روال اداری آن کشور، توسط ادارات مختلف تهیه می شود و نیاز به تاییدیه های مورد قبول ترکیه دارد. بنابراین لازم است قبل از هر اقدامی در هنگام تنظیم اسناد، کارشناس حقوقی یا وکیل در کنار زوجین باشد.

به علاوه گاهی در برخی از کشورها نیاز به تهیه مدارک در ترکیه می باشد. بنابراین اولین قدم برای تعیین مراحل تهیه اسناد ازدواج در ترکیه این است که با یک موسسه حقوقی و ثبتی معتبر تماس بگیرید تا کارشناس حقوقی آن موسسه شما را راهنمایی کند.

در بسیاری از موارد، تهیه نامناسب مدارک باعث شده است که افراد پس از سفر به ترکیه متوجه کمبود مدارک خود شوند و مجبور شوند چندین بار به کشور خود بازگردند یا برای مدت طولانی در ترکیه بمانند.

موسسه بین المللی گلوبال کادر که تنها مرکز رسمی حرفه ای مسائل حقوقی و ثبتی ایرانیان در ترکیه است این مشکل را حل کرده است. با داشتن دفاتر متعدد در تهران و استانبول و سایر کشورها ابتدا با مشاوره مراحل تنظیم مدارک مشخص می شود و سپس قرارداد رسمی به زبان فارسی یا انگلیسی منعقد می شود و همزمان با تهیه مدارک و آنها ترجمه مدارک را در مرکز ترجمه رسمی ایران در استانبول آماده می کنند و برای تشکیل پرونده در دفتر طلاق و تعیین وقت برای روز سفر شما اقدام می کنند.

با در نظر گرفتن ماهیت بین المللی فعالیت های موسسه، اگر کاندیدای شما از کشورهای انگلیسی زبان یا عرب زبان باشد، کارشناسان Global Cadre با توجه به تسلط وی به این زبان ها، او را به زبان خود راهنمایی خواهند کرد.

ازدواج-طلاق-در-ترکیه-با-کارشناس-قانونی-و-رسمی-ثبت

علاوه بر دفاتر گلوبال کادر، کارشناسان موسسه همواره از طریق ارتباط آنلاین و فایل های مجازی به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات زوجین در مراحل تنظیم اسناد ازدواج و طلاق و سپس تا روز عقد و در این می باشند. روشی که کارشناس حقوقی برای پرونده شما تعیین می شود و از ابتدا تا انتهای کار به صورت آنلاین همراه شماست.

داشتن یک موسسه حقوقی معتبر با شهرت جهانی به شما این امکان را می دهد که در عرض چند روز با خیال راحت ازدواج کنید و استرس نداشته باشید و مجبور به اقامت طولانی مدت در ترکیه نشوید.

همچنین برای جذب مشتری به سراغ افراد عادی یا وب سایت های مختلفی که بدون دفتر و بعضاً با هزینه کمتری فعالیت می کنند، نخورید. زیرا همکاری با موسسات معتبر و حرفه ای همیشه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود و به شما آرامش و آسودگی خاطر را در انجام کار به خصوص در مورد ازدواج و طلاق می دهد.

شما می توانید علاوه بر دفاتر رسمی ما از طریق تلگرام یا واتس اپ با این موسسه تماس گرفته و مراحل را آغاز کرده و هماهنگی های لازم را جهت مراجعه به دفتر تهران یا سایر دفاتر و طرح سوالات خود انجام دهید.

برای تماس با خدمات مشتریان گلوبال کادر و درخواست بررسی شرایط، درخواست تشکیل پرونده آنلاین کنید و کارشناس حقوقی شرایط را بررسی کند.

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا