فیلم و موزیک

تفاوت داشتن تعداد شخصیت‌های قابل بازی GTA 6 نسبت به قسمت قبلی

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده، تعداد شخصیت های قابل بازی GTA 6 با نسخه قبلی این سری متفاوت خواهد بود.

در هفته های اخیر شاهد گزارش های مختلفی از پروژه جدید Rockstar Games در اینترنت و جوامع طرفداران این کمپانی بوده ایم. در ابتدا، Tez2، یکی از منابع معتبر بازی های Rockstar، اعلام کرد که ساخت ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV، نسخه نسل نهم Red Dead Redemption 2 و آپدیت های اصلی پشتیبانی از بازی Red Dead Online ساخته شده است. متوقف شد تا تمرکز بازی این شرکت بر روی توسعه بازی GTA 6. f

سپس Rockstar Games به طور غیرمستقیم صحت این خبر را تایید کرد و برای دومین بار در سال جاری به ارائه این پروژه بی نام در ماه های آینده اشاره کرد. حالا جیسون شرایر نویسنده خبرگزاری بلومبرگ با ارسال نظری در انجمن اینترنتی ردیت تایید کرده است که تعداد شخصیت های قابل بازی GTA 6 با بازی قبلی این سری که در سال 2013 منتشر شده بود متفاوت است.

برای دقیق تر بودن، شرایر در مورد شایعاتی که در سال های اخیر توسط یکی از کاربران Reddit به نام منتشر شده است صحبت کرد. GTA_VI_Expire منتشر شد، او رد کلی و جزئیات منتشر شده در پست هایش را دروغ خواند. این شایعات در چند ماه گذشته توجه زیادی را در بین وب‌سایت‌های بازی به خود جلب کرده است و علی‌رغم توصیه‌های کارشناسان معتبر Rockstar Games مبنی بر دروغ بودن این شایعات، بسیاری از طرفداران معتقد بودند که این شایعات درست است.

در یکی از پست های این کاربر، سه شخصیت ریکاردو، کیسی و رز به عنوان سه شخصیت اصلی قابل بازی در بازی GTA 6 معرفی شدند، شرایر می گوید علاوه بر نادرست بودن این اطلاعات، حتی تعداد شخصیت های قابل بازی در GTA 6 نیز وجود دارد. در این شایعات صحت ندارد. البته شرایر جزئیات بیشتری از تعداد شخصیت های اصلی این بازی اعلام نکرد و به نظر می رسد برای اخبار دقیق تر باید منتظر اعلام رسمی Rockstar باشیم.

تفاوت داشتن تعداد شخصیت‌های قابل بازی GTA 6 نسبت به قسمت قبلی

از سوی دیگر، طبق اطلاعات منتشر شده توسط تام هندرسون، یکی دیگر از اینسایدرهای شناخته شده در صنعت بازی، می توان حدس هایی در مورد شخصیت های اصلی این بازی داشت. هندرسون می گوید که در بازی GTA 6، بازیکنان با اولین شخصیت زن این سری که قرار است یک هکر باشد، ملاقات خواهند کرد. شرایر پس از انتشار این جزئیات نیز به طور غیرمستقیم تایید کرد که اطلاعات هندرسون کاملاً با آنچه او در مورد پروژه شنیده بود مطابقت دارد.

حال با کنار هم قرار دادن این اطلاعات مشخص می شود که داشتن یک شخصیت مرد و یک شخصیت زن در این بازی امن ترین پیش بینی ای است که در حال حاضر می توانیم انجام دهیم. البته Rockstar همیشه با شروع هر پروژه طرفداران و علاقه مندان به دنیای بازی را شگفت زده کرده است و به همین دلیل بعید نیست که شاهد چهار شخصیت قابل بازی یا یک شخصیت زن به عنوان تنها شخصیت داستان Grand Theft Auto VI باشیم. .

هنوز مشخص نیست که این شرکت چه تاریخی را برای ارائه این بازی در نظر گرفته است، اما با توجه به افزایش شایعات در مورد GTA 6 در ماه های اخیر و اشاره های غیرمستقیم Rockstar به آن، احتمال ارائه این بازی در ماه های آخر وجود دارد. از این سال به نظر نمی رسد بیش از حد. همچنین بسیاری از طرفداران بر این باورند که با توجه به عرضه بازی های GTA V و Red Dead Redemption 2 در ماه اکتبر، این احتمال وجود دارد که در ماه اکتبر امسال (9 مهر تا 10 آبان) شاهد انتشار اولین تریلر یا رونمایی از لوگو باشیم. و نام رسمی این بازی بازی مورد انتظار شما باشید.

نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا