فیلم و موزیک

تغییر نام شرکت Koch Media به PLAION

شرکت Koch Media با انتشار لوگو و تیزر جدید خود به PLAION تغییر نام داد. مدیرعامل شرکت مذکور توضیحاتی در خصوص این تصمیم ارائه کرده است.

اخیرا طی آخرین اخبار بازی، شرکت Koch Media که زیرمجموعه گروه Embracer است، رسماً برند خود را از Koch Media به PLAION تغییر داد. این تغییر اساسی در برند Koch Media با انتشار لوگو، تیزر جدید و اعلام رسمی مدیرعامل این شرکت همراه شد. کلمنس کوندراتیتز (کلمنس کوندراتیتز)، که یکی از بنیانگذاران شرکت مذکور بود، در مورد این پیشرفت گفت:

“در طول 28 سال گذشته، ما یک تجارت بسیار قوی ایجاد کرده ایم که از طریق همکاری با بسیاری از نام های شناخته شده صنعت رشد کرده است. از زمانی که در سال 2018 به گروه امبراسر پیوستیم، سرعت و تنوع این رشد به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. برای انعکاس این پیشرفت مهم که نه تنها از نظر تولید محتوا، بلکه از نظر جغرافیایی در چندین کشور مختلف نیز گسترش یافته است، تصمیم گرفتیم نامی را انتخاب کنیم که بتواند نمایانگر شخصیت شرکت ما و مسیری باشد که طی کرده ایم.

نام شرکت جدید به ما امکان می دهد تا تاریخ غنی خود را در صنعت نشر بنا کنیم [ویدیوگیم] و تقویت هویت شرکت به عنوان شبکه ای از افراد خلاق و استودیوهای در سطح جهانی. ما همچنین می خواهیم با افراد و استودیوهای ذکر شده به ارائه خدمات برتر به شرکای خود ادامه دهیم، بر جاه طلبی خود به عنوان یکی از ارکان صنعت سرگرمی تأکید کنیم و دوباره خود را معرفی کنیم. چشم انداز ما این است که تیم ها و همکاران بین المللی خود را قادر و الهام بخشیم تا به پتانسیل کامل خود دست یابند.

ما در یک صنعت بسیار پویا فعالیت می کنیم. انتظارات همکاران و مشتریان به طور مداوم در حال تغییر است و ما باید از این موضوع آگاه باشیم. تکیه بر پایه های بسیار قوی شرکت ما در کنار پذیرش تغییرات، چیزی کاملا جدید و برتر را به ارمغان می آورد. ما در PLAION با تکیه بر سال های موفقی که داشته ایم، تلاش می کنیم تا به موفقیت های بیشتری دست یابیم. PLAION متعهد به ارائه محتوای سرگرمی ممتاز به مشتریان خود است. من واقعا خوشحالم و افتخار می کنم که از این به بعد با نام PLAION به سفر خود ادامه خواهیم داد.

دانلود ویدیو آپارات

PLAION که قبلا با نام Koch Media شناخته می شد، صاحب استودیوهایی مانند Deep Silver، Flying Wild Hog Studio، Milestone Team و Warhorse Studios Team است و به زودی آثاری مانند راه اندازی مجدد سری Saints Row و یک بازی Evil West را منتشر خواهد کرد.

نطر شما چی هست؟ نظر خود را در مورد تغییر نام Koch Media به Plaion برای Zoomji بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا