فیلم و موزیک

تغییر نام در کامپیوتر ویندوز 11 به چه شیوه ای انجام می‌گیرد؟

با توجه به رابط کاربری جدید استفاده شده در ویندوز 11، نام رایانه شخصی ویندوز 11 را تغییر دهید این در واقع برای بسیاری از کاربران مشکل ساز شده است و در این مقاله نحوه تغییر آن را به شما آموزش می دهیم.

برای تغییر نام کامپیوتر در ویندوز 11 همانند سایر مقالات آموزشی با آرادهمراه باشید قصد داریم یکی از رایج ترین مشکلات مربوط به ویندوز 11 را به شما آموزش دهیم. در این زمینه باید بدانید که آخرین محصول مایکروسافت که با نام منتشر شده است. ویندوز 11 عملکرد و کارایی ویندوز را نسبت به قبل بهبود بخشیده است و از این نظر می توانید تنظیمات و ابزارهای بیشتری را انجام دهید.

محتوا

نام رایانه شخصی ویندوز 11 را تغییر دهید

برای تغییر نام رایانه شخصی در ویندوز 11 با ما همراه باشید تا در یک ویدیو این را به شما آموزش دهیم. اگر سوالی دارید می توانید در قسمت نظرات ما را دنبال کنید.

نحوه تغییر نام حساب کاربری در ویندوز 11

برای یادگیری نحوه تغییر نام مدیر در ویندوز 11، باید مراحل ذکر شده را مرحله به مرحله انجام دهید. در این زمینه مراقب باشید زیرا گستردگی ویندوز 11 می تواند برای شما سردرگمی های مختلفی ایجاد کند که در این صورت می توانید تنظیمات اولیه ویندوز را تغییر دهید که مشکلات جدیدی را به دنبال خواهد داشت.

همچنین بخوانید:
  • ابتدا به قسمت Control Panel بروید که در قسمت جستجو می توانید Control Panel را تایپ کنید.
  • با ورود به کنترل پنل به دنبال گزینه ای به نام User Accounts بگردید که در زیر آن گزینه ای به نام Change account type وجود دارد که باید روی آن کلیک کنید.

نحوه تغییر نام حساب کاربری در ویندوز 11

  • با رفتن به تب Select the user you want to change می توانید اطلاعات و نام های کاربری موجود در ویندوز را مشاهده کنید.
  • روی نام حساب مورد نظر کلیک کنید. اگر حساب کاربری دارید، تنها یک گزینه در این صفحه نمایش داده می شود. در مقاله نحوه تغییر نام حساب کاربری در ویندوز 11 با ما همراه باشید.

نحوه تغییر نام حساب کاربری در ویندوز 11

  • پس از وارد کردن اطلاعات کاربری مربوطه باید بر روی گزینه Change Account Name کلیک کنید.
  • سپس بیان تغییر نام برای تغییر نام کاربری در ویندوز 11 انتخاب کنید.
  • در این قسمت با وارد کردن نام مورد نظر می توانید فرآیند تغییر نام کامپیوتر در ویندوز 11 را تکمیل کنید.

نحوه تغییر نام حساب کاربری در ویندوز 11

نحوه تغییر نام پوشه کاربر در ویندوز 11

به طور کلی تغییر نام کاربری در کامپیوتر ویندوز 11 تفاوت چندانی با ویندوز 10 ندارد چرا که با توجه به اطلاعاتی که مایکروسافت برای این ویندوز داده است سعی کرده از استفاده از قطعات بی مورد و غیر ضروری جلوگیری کند. البته این بدان معنا نیست که تنظیمات و ابزارهای ویندوز 11 در مقایسه با 10 کمتر است، بلکه به این معناست که برای جلوگیری از به هم ریختگی تنظیمات و صفحات رابط کاربری، تمامی بخش ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

همچنین بخوانید:

با استفاده از توضیحات بالا و سایر موارد ذکر شده، در مورد روش تغییر نام پوشه کاربری در ویندوز 11 مشکلی نخواهید داشت. عموماً در صورت مواجه شدن با مشکل یا سوالی در حین انجام هر یک از مراحل ذکر شده، نیازی به شما نگران هستید زیرا کارشناسان آرادآماده پاسخگویی به سوالات شما در هر زمینه ای هستند و نظرات و سوالات شما در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

آخرین کلمه

هر آنچه که باید در مورد تغییر نام کامپیوتر در ویندوز 11 بدانید در این مقاله توضیح داده شده است. دوستان عزیز می توانید نظر خود را در مورد سطح کیفی این مقاله به اشتراک بگذارید و اگر تجربه خوبی در زمینه تغییر نام کامپیوتر ویندوز 11 دارید که می تواند برای سایر کاربران مفید باشد، دریغ نکنید. در بخش نظرات در ارتباط باشید. بدون شک انتقادات و نظرات شما در ارتقای کیفیت مطالب آموزشی موثر خواهد بود.

بند 30 گروه هارون
انتخاب شده توسط کاربران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا