فیلم و موزیک

تغییر جنسیت رویا نونهالی ؛ رویا نونهالی هم ماننده شهره تغییر جنسیت داد؟

انتشار عکسی قدیمی از داور سابق استعدادیابی عصر جدید تغییر جنسیت کودک رویایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در اینستاگرام داغ شده است.

تغییر جنسیت رویا نونهالی شایعه ای است که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. اخبار را ادامه دهید تغییر جنسیت قاضی عصر جدید با مجله خبری آرادهمراه باشید.

تغییر جنسیت کودک رویایی

رویای کودکی تغییر جنسیت

تغییر جنسیت کودک رویایی
تغییر جنسیت رویا نونهالی تغییر جنسیت رویا نونهالی تغییر جنسیت قاضی عصر جدید

رویا نوخالی تغییر جنسیت داد

انتشار عکسی قدیمی از رویا نوخالی بازیگر و قاضی دوران جدید با استایل مردانه و موهای تراشیده خبر روز و سوژه کاربران فضای مجازی شد و این شبهه را ایجاد کرد که او هم مانند شهر لرستانی است. با نام جدید مازیار لرستانی تغییر جنسیت داد.

تغییر جنسیت کودک رویایی
تغییر جنسیت رویا نونهالی تغییر جنسیت رویا نونهالی تغییر جنسیت قاضی عصر جدید

در جدیدترین نمونه این شایعات برخی صفحات اینترنتی نوشتند: «داور عصر جدید تغییر جنسیت داده است» که بررسی ها نشان می دهد این خبر کاملا کذب است. در تصویر منتشر شده، رویا نوخالی برای بازی در فیلم «زندان زنان» 1379 سر خود را تراشیده و گریم متفاوتی دارد و ربطی به تغییر جنسیت ندارد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله تغییر جنسیت کودک رویایی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا