فیلم و موزیک

تصاویر تلخ از متروپل آبادان ؛ عرفان و آرین یکدیگر را در آغوش گرفته بودند!

2 ژوئن امسال ساختمان کلان شهر به یکباره در آبادان فروریخت که باعث جان باختن تعداد زیادی از هموطنانمان شد و هر روز تصاویر تلخی از این کلانشهر منتشر می شود.

جسد دو قربانی حادثه متروپلیس نیز زیر آوار پیدا شد. پدر ملیکا دخترش را در صحنه شناسایی کرد. اخبار خوب را ادامه دهید ملیکا متروپل با مجله خبری آرادهمراه باشید

ساختمان کلان شهر

عرفان و آرین جلیلیان متروپل

ساختمان کلان شهر
عرفان و آرین جلیلیان، ملیکا متروپل

جسد دو قربانی حادثه متروپلیس نیز زیر آوار پیدا شد. پدر ملیکا دخترش را در صحنه شناسایی کرد. ملیکا دختر مینوشهری بود که در سانحه تصادف در کلانشهر آبادان جان باخت. او و خواهرش دقایقی زیر یک بستنی فروشی در نزدیکی کلانشهر آبادان منتظر ماندند که ساختمانشان فروریخت.

عرفان و آرین جلیلیان

جسد سه قربانی در این کلانشهر پیدا و رها شد. با باز شدن اکیپ های تخریب به زیرزمین ساختمان کلانشهر، اجساد فوزی، عرفان و آرین جلیلیان شناسایی و تحویل خانواده شدند.
به گفته امدادگران عرفان و آرین که در محل حضور داشتند، جسد دو پسر خانواده جلیلیان در آغوش گرفته شده پیدا شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ساختمان کلان شهر ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا