فیلم و موزیک

تصاحب شرکت Perfect World Entertainment توسط گیرباکس

به گفته Perfect World Entertainment، ناشر Neverwinter اکنون جدیدترین عضو خانواده ناشر گیربکس است.

در دسامبر سال گذشته، گروه Embracer، Perfect World Entertainment را خریداری کرد. این استودیو قبلاً اعلام کرده بود که به طور رسمی به یکی از زیرمجموعه های انتشارات گیربکس تبدیل شده است. به یاد داشته باشید که گیربکس نیز چند ماه پیش توسط گروه آمبرسر خریداری شد. استودیو پرفکت ورلد در نشریه ای اعلام کرد که گیربکس همیشه با عشق و علاقه از آنها حمایت کرده و اعضای تیم از پیوستن به این شرکت بسیار خوشحال هستند.

اگرچه اضافه شدن Perfect World به گیربکس یک تغییر است، تیم مدیریت و کارکنان آن بدون تغییر باقی خواهند ماند. علاوه بر این، تمامی بازی های این استودیو مانند Star Trek Online، Have a Nice Death و Neverwinter همچنان محتوای جدید و پشتیبانی دریافت می کنند. مدیریت بازی های دیگری مانند Remnant: From the Ashes و Trilogy Torchlight به همراه بازی های جدید و هیجان انگیزی که در آینده منتشر خواهند شد، همچنان به طور کامل در Perfect World در دسترس خواهند بود.

شخصیت اهریمنی Neverwinter در کنار گرگ های آتشین

(بازی Neverwinter)

لازم به ذکر است که یکی از تغییراتی که با این معامله به وجود می آید، جایگزینی لوگوی Perfect World Entertainment با لوگوی Gearbox Publishing به عنوان ناشر بازی است که البته اعمال آن برای تمامی بازی ها کمی زمان می برد. همچنین از امروز تمامی اخبار پشتیبانی و اطلاعیه های استودیو پرفکت ورلد در وب سایت مجموعه گیربکس در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

بسته بزرگ Gearbox Entertainment که به نرم افزار Gearbox و Gearbox Publishing تقسیم می شود، اخیرا Lost Boys Interactive Studios را خریداری کرد. این استودیوی خلاق که در حال حاضر 220 کارمند دارد، به عنوان یک تیم پشتیبانی در ساخت فیلم براندازی سری Borderlands، Tiny Tina’s Wonderlands مشارکت داشته است. گیربکس قصد دارد در چند سال آینده تعداد کارمندان این استودیو را به 350 نفر برساند.

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با آراد نیوز و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا