تکنولوژی

تست قابلیت تشخیص تصادف آیفون 14 ؛ آیا واقعا کار می‌کند + ویدیو

31 سپتامبر 1401 در 7:53 ب.ظ

یوتیوبر آمریکایی برای اثبات درستی و کارکرد قابلیت تشخیص خرابی آیفون 14 دست به کار عجیبی زد که در ادامه ویدیوی تشخیص خرابی آیفون 14 و تست آن را ادامه می دهیم.

تقریبا همه با پرچمداران جدید اپل یعنی خانواده آیفون 14 آشنایی دارند.ویژگی هایی مانند دوربین 48 مگاپیکسلی، باتری قوی تر، وجود قاتلی به نام پردازنده A16 اپل، سیستم تماس اضطراری ماهواره ای و قابلیت تشخیص حوادث آیفون 14 از مهمترین ویژگی های این خانواده است. تا به حال با تست های زیادی مواجه شده ایم، مانند تست بنچمارک CPU A16 اپل در آیفون 14 یا تست باتری آیفون 14.

علاوه بر این، تست هایی مانند تست دوام پرچمدار جدید اپل و کالبد شکافی آیفون 14 حرف های زیادی برای گفتن داشته اند، اما تاکنون هیچ خبری از تست تشخیص تصادف آیفون 14 منتشر نشده است! بنابراین یک یوتیوبر آمریکایی تصمیم گرفت با انجام این تست یک بررسی ترسناک و خطرناک انجام دهد. البته نگران نباشید چون در این تست فردی در خودرو حضور ندارد. پس با مجله خبری آرادهمراه باشید تا در ابتدای کار به سراغ ویدیو برویم و سپس توضیحات فنی را بخوانیم.

نگاهی به تست تشخیص تصادف واقعی آیفون 14

همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، به نظر می رسد که این ویژگی حیاتی اپل هنوز در بهترین حالت خود قرار ندارد و ممکن است کمی تاخیر داشته باشد. به عنوان مثال، در تست تصادف دوم، تقریباً چند ثانیه طول کشید تا هشدار تشخیص تصادف آیفون 14 به صدا درآمد. همچنین خوب است بدانید که عملکرد تشخیص تصادف آیفون 14، فشار اعمال شده و شتاب لحظه ای را با استفاده از شتاب سنج ها و ژیروسکوپ های نصب شده در دستگاه محاسبه می کند. تلفن و اگر این اعداد از مقدار معینی بیشتر شود، به سرعت فعال می شود.

تست تشخیص خرابی آیفون 14

ویژگی تشخیص تصادف آیفون 14 پس از شناسایی یک تصادف بزرگ فعال می شود و یک شمارش معکوس 10 ثانیه ای شروع می شود. زیرا ممکن است سیستم تشخیص حادثه آیفون 14 اشتباه کرده باشد! سیستم هشدار تصادف در آیفون 14 پس از تایید وقوع حادثه به سرعت با اورژانس تماس می گیرد و حتی برای بستگان شما پیامی با محتوای مکان و زمان حادثه ارسال می کند.

تست تشخیص تصادف آیفون 14

همچنین گفته می شود که قابلیت تشخیص تصادف آیفون 14 با سیستم تماس اضطراری ماهواره ای آیفون 14 هماهنگ شده است، بنابراین در صورت نداشتن آنتن، زندگی شما در امان است! همچنین باید اشاره کنیم که این سیستم با اپل واچ سری 8 هماهنگ شده است، بنابراین در صورت تصادف و پرت شدن گوشی به بیرون یا زیر صندلی، ارتباط شما با اورژانس قطع نخواهد شد. به هر حال، وقتی ویژگی تشخیص تصادف آیفون 14 را آزمایش کردیم، متوجه شدیم که این ویژگی هنوز در بهترین حالت خود قرار ندارد، اما در حال حاضر بسیار سریع است و می تواند به سرعت خدمات اورژانس را مطلع کند.

همچنین بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا