خودرو

تست انسداد مسیر گاز از مخزن تا رگلاتور

مکانیک خودرو و عیب یابی

تست مسدود شدن مسیر گاز از مخزن به رگلاتور

آموزش عیب یابی خودرو، آموزش تیونینگ رگولاتور CNG، انواع رگولاتور گاز خودرو، تعمیر رگولاتور cng، تعمیر رگولاتور گاز پراید، تعمیر رگولاتور گاز پژو پارس، تیونینگ رگولاتور گاز پراید، خرابی رگولاتور گاز خودرو، تعمیر رگولاتور گاز، نشتی گاز روی تابلوهای پراید، خرابی رگلاتور گاز، سرویس رگولاتور گاز خودرو، هزینه رگولاتور CNG خطرات نشت گاز، خطای نشت گاز سمند، تعمیر نشتی گاز موتور EF7، آموزش تعمیرات CNG، CNG چیست، آموزش سرویس CNG، تعمیرات تخصصی CNG، خدمات تعمیر CNG در تهران، آموزش تعمیر خودرو، آموزش مکانیک خودرو

ماشین را روی گاز بگذارید و در همان حال ناگهان میله پدال گاز را بکشید، پیکان فشار گاز را تماشا کنید…

اگر در هنگام افزایش ناگهانی دور موتور، سوزن فشار سنج پایین بیاید و سپس سوزن فشار بالا بیاید، این نشان دهنده مسدود شدن جاده به دلایلی است.

اگر سوزن فشار گاز حرکت نکند، سیستم مسدود نمی شود و همه چیز به درستی کار می کند.

⬅️ در صورت تغییر گیج فشار، در اکثر موارد مشکل یا قرقره شیر گاز است یا قرقره شیر مخزن که در هر صورت باید طبق مراحل زیر تعمیر شود:

1. ابتدا ماشین را با گاز روشن کنید و دریچه باک را ببندید تا گاز فشرده داخل لوله خارج شود و ماشین خارج شود.

2. سپس لوله فشار قوی که از مخزن به رگلاتور می آید را شل کنید تا گاز باقی مانده داخل لوله خارج شود.

3. سپس ماسوره را بیرون بیاورید و استوانه برنجی زیر آن را با آهنگ باز کنید و هسته داخل آن را دور بیندازید و دوباره با چهار سیلندر را ببندید (اگر اورینگ خورده باشد باید تعویض شود)

4. این روش صافکاری نام دارد و مشکلی برای خودرو ایجاد نمی کند.

هاچ بک الکتریکی جدید نیسان با نام Note Aura Nismo

134 مجله آراد
300 نیوتن متر گشتاور
قیمت 26 هزار تومان

اطلاعات رنگ خودرو

تست انسداد مسیر گاز از مخزن تا رگلاتور

خط و خش رنگ خودرو اجتناب ناپذیر است اما با کمی حوصله و کار دقیق می توانید رنگ خودروی خود را به ظاهر اولیه خود بازگردانید.

آناتومی یک خراش

ابتدا باید ارزیابی کنید که رنگ ماشین شما چقدر آسیب دیده است. خواه در اثر مواد شیمیایی قوی آسیب دیده باشد یا ضربه قوی. شما نمی توانید برای آسیب های عمده کاری انجام دهید، اما خراش های کوچک قابل تعمیر هستند.

کد رنگ ماشین را پیدا کنید

تست انسداد مسیر گاز از مخزن تا رگلاتور
خواندن هر رقم و حرف شماره شاسی بنز

اولین کاری که برای از بین بردن خراش های رنگ خودرو باید انجام دهید این است که کد رنگ خودرو خود را بیابید که معمولاً به صورت برچسب یا صفحه فلزی زیر کاپوت یا جایی در خودرو نصب می شود. این را در نظر داشته باشید، کد رنگ خودرو ممکن است سال به سال متفاوت باشد، بنابراین رنگ مورد نظر خود را با کد رنگ خودرو خود دریافت کنید.

نصب کننده خودکار و عیب یابی: فیلتر اتاق

تست انسداد مسیر گاز از مخزن تا رگلاتور

فیلتر هوای اتاق به گونه ای طراحی شده است که هوای ورودی به سیستم تهویه را از گرد و غبار و تا حدی بوهای نامطبوع پاکسازی می کند. بسیاری از خودروهای مدرن دارای فیلتر کابین هستند که بسته به شرایط رانندگی و شرایط آب و هوایی که خودرو در آن تردد می کند باید مرتباً تعویض شود.

تعویض این فیلتر در هوای گرم و مرطوب که شرایط برای رشد باکتری ها مساعدتر است از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا تجمع هر گونه میکروارگانیسم در این قسمت از سیستم تهویه باعث ورود آنها به اتاق و ایجاد آلرژی می شود. و بیماری های ریوی.. اگر بوی نامطبوعی از سیستم تهویه احساس کردید، زمان تعویض فیلتر اتاق فرا رسیده است.

در برخی خودروهای گران قیمت از فیلتر کربن اکتیو برای تصفیه هوای خودرو استفاده می شود که به دلیل قابلیت بالای آن در جلوگیری از ورود گازهای مختلف و بوهای نامطبوع قیمت بیشتری دارد و همچنین عمر مفید مشخصی دارد.

آراد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا