فیلم و موزیک

تریلر روز عرضه بسته الحاقی Coiled Captors بازی Tiny Tina’s Wonderlands

Gearbox Software به تازگی تریلر بسته الحاقی Coiled Captors را برای Tiny Tina’s Wonderlands منتشر کرده و تاریخ انتشار آن را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

مدتی است که Tiny’s Tina’s Wonderlands منتشر شده و نقدهای خوبی از سوی منتقدان و کاربران دریافت کرده است. اگرچه این بازی محتوای کافی را برای کاربران خود فراهم می کند، اما Gearbox Software، سازنده بازی Tiny Tina’s Wonderlands، تایید کرده است که دنباله آن پس از انتشار شامل چهار محتوا خواهد بود. اولین مطالب به زودی در دسترس خواهد بود.

تریلر گیربکس اخیرا در روز انتشار بسته الحاقی Coiled Captors برای Tiny Tina’s Wonderlands منتشر شد. در طول بسته مذکور با اضافات به بازی، عناصر و دسته های تزئینی جدیدی اضافه می شوند. البته شاهد محتوای جدید Chaos Chamber نیز خواهیم بود. همچنین یک بیس جدید که هر هفته تغییر می کند.

در زیر می توانید تریلر روز انتشار بسته الحاقی Coiled Captors بازی Tiny Tina’s Wonderlands را در آراد نیوز تماشا کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید. این بسته الحاقی در تاریخ 21 آوریل برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس ایکس در دسترس خواهد بود | سری Xbox S منتشر خواهد شد.

دانلود از آپارات

واندرلند تینی تینا امتیاز 8 را از آراد نیوز دریافت کرد. آراد نیوز در توضیح نقد بازی Tiny Tina’s Wonderlands نوشت:

Tiny Tina’s Wonderlands تقریباً همان چیزی است که از زیر مجموعه Borderlands انتظار می رود. تجربه های آشفته، سرگرم کننده و سرگرم کننده. اگرچه هیچ انسجام کلی در تاریخچه بازی وجود ندارد، اما در مراحل اصلی و فرعی سناریوهای سرگرم کننده و جالبی اتفاق می افتد و در وسط آن شخصیت های سمپاتیک بامزه به لطف صداگذاری عالی و دیالوگ های باکیفیت کاملاً در ذهن نقش می بندند. Tiny Tina’s Wonderlands تجربه گیم پلی فوق العاده تری نسبت به Borderlands است و تجهیزات بسیار متنوع و سیستم لوت بسیار ارزشمند، تجربه بازی را چه به صورت فردی و چه با دوستان بسیار سرگرم کننده می کند. حتی اگر برخی از فعالیت های جانبی کمی در طول زمان تکرار شوند.

با این تفاسیر، Tiny Tina’s Wonderlands یک بازی و تجربه ارزشمند هم برای طرفداران معمولی Broadland و هم برای علاقه مندان به بازی های تیراندازی اول شخص است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا