تکنولوژی

تریلر رسمی Thor: Love and Thunder با حضور کریستین بیل را تماشا کنید

تریلر رسمی فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شد تا دوباره طرفداران این خدای اسکاندیناوی را به وجد بیاورد. اس همانند سازی به تماشای این تریلر بنشینید.

سرانجام پس از مبارزات فراوان، تریلر رسمی فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شد. این تریلر دو سورپرایز برای طرفداران دارد. افشاگری گریم کریستین بل، که به گفته کارگردان تایکا وایت، بدترین شخصیت شرور مارول را خواهد دید، و بازگشت ناتالی پورتمن در ظاهری متفاوت و با قدرتی خارق‌العاده.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

از تریلر رسمی Thor: Love and Thunder چه می آموزیم؟

تایکا وایتی که فیلم های قبلی ثور را نیز ساخته بود، به نظر می رسد این بار به فضای بصری فیلم های دهه 80 روی آورده است. ظاهر ثور یادآور خوانندگان راک دهه 80 است.

تریلر رسمی فیلم Thor: Love and Thunder با موجودی شروع می شود که افسانه ثور را برای کودکان تعریف می کند. جالب توجه است، استفاده از فعل زمان گذشته برای ثور. بنابراین ما می توانیم پایان ثور را ببینیم. با این حال، به نظر می رسد که مارول استودیو این ریسک را نمی کند و دلتنگ یکی از محبوب ترین شخصیت های خود می شود. این بیشتر ترفند کوین فی برای تشنه نگه داشتن طرفداران برای فیلم است.

تریلر رسمی ثور: عشق و تندر

همانطور که اشاره کردیم در این تریلر برای اولین بار قصاب خدایان رونمایی می شود. از دیالوگ های بازیگر نقش Gore Christine Bell متوجه می شویم که گور برای انتقام، خدایان را می کشد و از آنجایی که صحنه های سیاه و سفید قبر، قصاب خدایان در تریلر وجود دارد، به نظر می رسد که شاهد فلش هایی در فیلم باشیم.

ناتالی پورتمن که تنها در قسمت اول فیلم در نقش معشوقه ثور بازی کرد، بازمی گردد. اما این بار به عنوان یک ابرقهرمان. در تریلر رسمی Thor: Love and Thunder شاهد اسلحه معروف ثور هستیم که در قسمت قبل توسط خواهر ثور نابود شد. اما اکنون ما آن را دقیقاً در دستان ناتالی پورتمن می بینیم. البته از ترک های اسلحه می بینیم که تعمیر شده است. اما از چه کسی؟ خدا می داند. احتمالاً شاهد تغییر نقش ناتالی پورتمن در نمایش های آینده مارول و کوین فیگی خواهیم بود.

در نهایت باز هم شاهد حضور بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy خواهیم بود. چندین بازیگر از قسمت قبلی ثور نیز در فیلم جدید حضور خواهند داشت. از دیگر بازیگران فیلم Thor: Love and Thunder می‌توان به تسا تامپسون، راسل کرو، کریس پرث، کارن جیلان، مت دیمون و جیمی الکساندر اشاره کرد.

ثور: عشق و تندر، چهارمین فیلم مستقل ثور، خنده و رعد و برق زیادی به همراه دارد! کریس همسورث به عنوان خدای تندر بازگشته است و باید داستان ماجراجویی های خود را در روز جمعه 8 جولای 2022 (17 ژوئیه 1401) به عموم مردم نشان دهد.

تریلر رسمی Thor: Love and Thunder را بارها تماشا کنید:

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تریلر رسمی ثور: عشق و تندر چیست؟ نظر خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا