فیلم و موزیک

تریلر جدید بازی Two Point Campus سگا با محوریت گیم‌پلی

تریلر جدید بازی شبیه ساز مدیریت Two Point Campus سال تحصیلی پیش رو را برای بازیکنان نشان می دهد.

استودیوی بریتانیایی Two Point Studios یک تریلر، بروشور ارائه جنبه های مختلف یک سال تحصیلی در این بازی شبیه ساز مدیریت ارائه می دهد. در این بازی که دنباله مستقیم بازی شبیه سازی محبوب Two Point Hospital است، بازیکنان وظیفه دارند بهترین کمپ کالج را در Two Point County بسازند تا بالاترین درآمد ممکن را به دست آورند.

گیمرها در نقش مدیر این مجموعه آموزشی، علاوه بر طراحی دروسی مانند ریاضی و سایر رشته های تحصیلی، این توانایی را دارند که بودجه موجود خود را به دروسی مانند شعبده بازی و سیرک اختصاص دهند. مدرسه جاسوسی در کنار دوره های آموزشی آشپزی، جوانمردی و جادوگری از دیگر آموزشگاه های جذاب و خلاقانه این مرکز آموزشی است. در این دوره‌ها، بازیکنان می‌توانند آموزش‌هایی مانند عملیات پهپادها و غلبه بر موانع را پشت سر بگذارند. همچنین با گذراندن این دوره امکان شناسایی جاسوسان دشمن که به دانشگاه شما نفوذ کرده اند نیز وجود دارد.

بر خلاف بازی بیمارستان دو نقطه که در آن بازیکن به طور موقت می رود و پس از مدتی بازی را ترک می کند، در این بازی بازیکنان باید زمان زیادی را با دانش آموزان و کارآموزان تحت مدیریت خود بگذرانند. به همین دلیل، علاوه بر فعالیت های موجود در طول سال تحصیلی، گیمرها در طول تابستان این فرصت را دارند که محیط تحت کنترل خود را به دلخواه شخصی سازی کنند و دوره های جدیدی را برای کمپ خود ایجاد کنند. در ادامه می توانید تریلر گیم پلی جدید این بازی را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

بسیار مهم است که دانش آموزان از این محیط آموزشی خوشحال و راضی باشند. بنابراین استخدام مشاوران و برگزاری مراسم و جشن های مختلف برای ارتقای روحیه دانش آموزان مهم به نظر می رسد. در پایان هر سال بر اساس نمرات و وضعیت کلی کلیه افرادی که در موسسه آموزشی شما تحصیل کرده اند، عملکرد شما به عنوان مدیر این مجموعه ارزیابی می شود.

دو نقطه پردیس در 9 آگوست بازی کرد) به پلی استیشن 5، Xbox Series X Xbox Series Sاین بازی برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی در هنگام عرضه در سرویس اشتراک Game Pass برای رایانه های شخصی و کنسول های ایکس باکس در دسترس خواهد بود. هر کسی که یک نسخه از بازی را قبل از انتشار پیش‌سفارش کند، به آیتم‌هایی مانند آبنما و گلدان‌های تزئینی و همچنین آیتم‌های مختلف برای بیمارستان Two Point در زمان عرضه دسترسی خواهد داشت.

همچنین می توانید بررسی بازی Two Point Hospital را در آراد نیوز مشاهده کنید. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا