تکنولوژی

تجربه کاربری استوری های اینستاگرام طولانی‌تر و لذت بخش‌تر خواهد شد

اینستاگرام با قابلیت استوری خود این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که پست های کمتر مهم را برای مدت زمان محدودی ارسال کنند. حالا پس از مدت ها، به نظر می رسد تجربه کاربری استوری اینستاگرام طولانی تر و لذت بخش تر خواهد بود. برای ترنجی برای بررسی این سوال با ما همراه باشید.

تجربه کاربری استوری اینستاگرام طولانی تر و لذت بخش تر خواهد بود

اینستاگرام، شبکه اجتماعی محبوب این روزها، تغییرات مفیدی را در استوری های خود اعمال می کند. طبق اعلام این شرکت، مدت زمان داستان های 15 ثانیه ای اکنون به 60 ثانیه افزایش می یابد. این ویژگی به هنرمندان دیجیتال اجازه می دهد تا داستان های کمتری ارسال کنند و در عین حال به بینندگان اجازه می دهد داستان های کمتری را ببینند.

اینستاگرام اخیراً اعلام کرده است که کار روی افزایش حداکثر طول استوری ها را آغاز کرده است. در واقع، این ویژگی که با چند کاربر آزمایشی راه اندازی شد، تگ لاین «Explore Longer Stories» یا «Explore Longer Stories» را نمایش می دهد. آخرین بروزرسانی اخیراً توسط متا به شما امکان می دهد تا 60 ثانیه در یک استوری بمانید و محتوای آن را در این مدت مرور کنید.

تجربه کاربری استوری اینستاگرام

یکی از سخنگویان متا در بیانیه ای گفت که این شرکت در حال کار بر روی راه هایی برای بهبود تجربه استوری اینستاگرام است. به گفته این سخنگوی، کاربران اکنون می توانند ویدیوهای استوری را تا 60 ثانیه به جای تکه های 15 ثانیه ای پخش کنند. کاربران مدت ها منتظر تغییر طول داستان بودند.

محدودیت 15 ثانیه ای منجر به ایجاد ده ها داستان در هر روز می شود، به ویژه توسط اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی. اینفلوئنسرها یا وبلاگ نویسان از سوی دیگر، بینندگان اغلب پس از هر داستان مجبور می شوند به داستان بعدی بپرند. بنابراین، استوری های اینستاگرام بالاخره طولانی تر می شوند. این ویژگی احتمالاً رویکرد خوبی برای جامعه اینستاگرام چه در میان تولیدکنندگان محتوا و چه در میان کاربران خواهد بود.

تجربه کاربری استوری اینستاگرام

گروه اول از کاربران می توانند داستان هایی را ارسال کنند که هر 15 ثانیه متوقف نمی شوند، در حالی که گروه دوم دیگر نیازی به ضربه زدن مداوم به صفحه نمایش برای تماشای یک ویدیو طولانی تر ندارند، زیرا در این بین ممکن است واقعاً تمایلی به تماشای آن نداشته باشند. اخیراً پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی تغییرات قابل توجهی در بخش های ویدیو ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه خبری GizChinaبرای مثال محدودیت ویدیوی ریل اینستاگرام از 60 ثانیه به 90 ثانیه افزایش یافته است. علاوه بر این، اکنون کاربران می توانند به طور خودکار ویدیوهای کمتر از 15 دقیقه را به حلقه تبدیل کنند. استوری اینستاگرام تنها چیزی نیست که جلب توجه می کند. این به روز رسانی جدید به کاربران امکان می دهد دوباره محتوا را به اشتراک بگذارند.

یعنی مشابه نحوه عملکرد ابزار Retweet توییتر که بدون شک یک ویژگی مفید و کاربردی است. نظر کاربران مجله آراددر مورد تجربه کاربری طولانی تر و لذت بخش تر استوری اینستاگرام چیست؟ آیا چنین بهبودی می تواند به افزایش اثربخشی این شبکه اجتماعی و افزایش رضایت کاربران کمک کند؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا