فیلم و موزیک

تبدیل شدن استودیو Vicarious Visions به یکی از تیم های داخلی بلیزارد

استودیوی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نام Vicarious Visions را برای همیشه کنار گذاشت و به یکی از تیم های خانگی بلیزارد تبدیل شد.

ساعاتی پیش صفحه رسمی توییتر استودیو Vicarious Visions یعنی Activision Blizzard از ادغام رسمی و کامل خود با بلیزارد اینترتینمنت خبر داد. Vicarious Visions که در حال ساخت بازی های محبوب به عنوان بازسازی دو بازی اول تونی هاوک در سری ورزشی Pro Skater است، از امروز تنها عضو تیم های بازی داخلی بلیزارد خواهد بود.

به گفته بلیزارد، هر 200 کارمند این استودیو از این پس در بازی های جدید بلیزارد اینترتینمنت همکاری خواهند کرد. با این حال، طبق اعلام وب سایت رسمی Vicarious Visions، به نظر می رسد که دفتر مرکزی و محل کار اعضای این استودیو نسبت به محل فعلی آنها در آلبانی نیویورک تغییری نخواهد کرد. این تیم از این پس تنها روی بازی های بلیزارد کار خواهد کرد و به طور رسمی با نام بلیزارد آلبانی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

استودیوی Vicarious Visions که بیش از 30 سال در صنعت بازی های ویدیویی فعالیت می کند، در سال 2005 توسط Activision خریداری شد و از آن زمان روی بسیاری از بازی های این ناشر از جمله Dastini، Guitar Hero و Call of Duty کار کرده است. بسیاری از گیمرها نیز با این استودیو با سه گانه بازسازی شده Crash Benedict آشنا هستند. طبق گزارش ها، این مجموعه در دو سال اول انتشار خود در سال 2017 بیش از 10 میلیون نسخه فروخت.

استودیو Vicarious Visions، خالق بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

در اوایل ژانویه، اعلام شد که Vicarious Visions به طور موقت با بلیزارد همکاری می کند تا به توسعه ناشر بازی های این ناشر کمک کند، و کارکنان باید آماده باشند تا نام شرکت را تغییر دهند و مدیریت را به زودی تغییر دهند. در این زمان جن اونیلمدیر استودیو Vicarious Visions پس از استعفا جی آلن برک از زمان ریاست بلیزارد، او و مایک ایبارا به عنوان مدیران عامل جدید بلیزارد اینترتینمنت معرفی شدند. با این حال، اونیل به دلیل مشکلات مدیریتی گسترده و تبعیض سازمان یافته در شرکت، به سرعت بلیزارد را ترک کرد. اونیل گفت یکی از دلایل اصلی استعفای او حقوق بسیار کمترش نسبت به مایک ایبارا بود.

تحلیلگران بر این باورند که مشکلات جدی مدیریتی و وضعیت نامطلوب توسعه بازی های مورد انتظار بلیزارد مانند Diablo 4 و Overwatch 2 از دلایل مهم ناپدید شدن هویت مستقل Vicarious Vision Studio و تبدیل آن به یکی از تیم های بازی داخلی این شرکت است. تیم مدیریت اکتیویژن بلیزارد امیدوار است با اضافه کردن بازی‌سازان بیشتر به روند توسعه این بازی‌ها، بتواند زمان از دست رفته در سال‌های ساخت آن‌ها را جبران کند.

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا