تکنولوژی

تاریخ پخش پایتخت 7 چه زمانی خواهد بود؟

فصل هفتم سریال پایتخت در نوروز پخش می شود؟ آیا تاریخ پخش پایتخت 7 در نوروز 1401 مشخص شده است؟ منتظر جزئیات بیشتر باشید

سرویس رسانه تکراتو

سریال پایتخت ساخته سیروس مقدم تاکنون در 6 فصل ساخته شده است. سریال «پایتخت» که فصل اول آن در سال 90 ساخته شد، توانست نظر مثبت مردم را به خود جلب کند و طرفداران زیادی پیدا کند. این سریال با شخصیت های جذاب و فولکلور توانسته دل مردم را به دست آورد. این سریال بافت پرطرفداری دارد و با تماشای آن می توان حس سادگی و صمیمیت را به خوبی دریافت کرد.

پایتخت 7 چه زمانی پخش می شود؟

سریال پایتخت یکی از پربیننده ترین و بهترین سریال ایرانی با وجود اینکه خیلی ها امیدوار بودند این سریال در نوروز پخش شود اما در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر بازسازی فصل هفتم در پایتخت شنیده می شود اما فعلا خبری رسمی از صدا وسیما و عوامل سریال و همه وجود ندارد. اخبار احتمال و حدس و گمان فعلی است.

به روز رسانی 16 آوریل:

نه ماه رمضان بلکه در سال 1401 پایتخت 7 خواهیم داشت

پخش سریال پایتخت 7 در نوروز و رمضان 1401 لغو شد اما امسال شاهد فصل جدید پایتخت خواهیم بود.

پیش از این حمید شاه آبادی قائم مقام سیما در نشست خبری ساخت فصل هفتم سریال پایتخت گفت: روی کیفیت و محتوای فیلمنامه تمرکز داشتیم به همین دلیل پایتخت 7 را برای نوروز 1400 نداشتیم. محتوا و فیلمنامه برای ما بسیار مهم است.”

بیشتر بخوانید:

چند منتقد تلویزیونی از جمله کاوان امجدیان در مورد فصل جدید این سریال اظهار نظر کرده اند. تمجدیان گفت:

به نظر من «پایتخت» یکی از سریال هایی است که توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند و ما تقریبا کمتر ژانری مانند این سریال داشته ایم که بتواند مخاطب را چندین فصل در رسانه ملی همراهی کند و نباید چنین ظرفیتی را از دست بدهیم و به همین راحتی آن را از دست می دهند.بابا، چون زمان زیادی طول می کشد تا چیزی مثل کار در تلویزیون بیاید.

تاریخ انتشار پایتخت 7

اکثر منتقدان معتقد بودند که در سه فصل قبل مردم پای این سریال می نشستند اما از فصل ششم این سریال رنگ و درخشش طنز کم شده و این سریال دیگر هیچکس را نمی خنداند. این مشکل ریشه در استفاده از ادبیات تکراری مانند فصل های گذشته دارد. نه برای عموم در نتیجه، اصل کار بستگی به نوشتن و گفتن داستان دارد.

موانع اصلی را نیز باید در نظر گرفت. در میان دستمزدهای بالایی که بازیگران می خواهند در این سریال بازی کنند، هزینه ساخت سریال چند برابر می شود. این قیمت نسبت به فصل های اول این سریال به تدریج افزایش یافته است.

تاریخ انتشار پایتخت 7

این سریال که بارها از صدا و سیما پخش شده است همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است. با این حال نمی توان انتظار ساخت فصل جدید پایتخت برای نوروز 1401 را داشت و در نهایت هنوز تاریخ انتشار فصل هفتم مشخص نشده است.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد پخش سریال پایتخت 7 در نوروز 1401 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید همانند سازی عنوان.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا