تکنولوژی

تاریخ جدید رونمایی از موتو ایکس 30 پرو و ریزر 2022 مشخص شد

با توجه به لغو رویداد معرفی دو پرچمدار جدید موتورولا، لنوو تاریخ عرضه جدید Moto X30 Pro و Razer 2022 را اعلام کرد.

در شرایطی که پس از شایعات فراوان، افشاگری ها و اخبار مختلف پیرامون گوشی های تاشو و پرچمدار جدید موتورولا، همه منتظر معرفی این دو محصول در مراسمی از پیش برنامه ریزی شده در ابتدای ماه جاری بودند، در آخرین لحظات این رویداد به یکباره رخ داد. لغو شد. انجام شده! اکنون تاریخ جدیدی برای عرضه دو گوشی پرچمدار جدید موتورولا اعلام شده است.

تتر نوامبر

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های موتورولا

تاریخ عرضه جدید Moto X30 Pro و Razer 2022 را اعلام کرد

تاریخ عرضه جدید Moto X30 Pro و Razer 2022 مشخص شد

همانطور که گفتیم، موتورولا قرار بود از دو گوشی جدید Razer 2022 و X30 Pro در روز سه شنبه دوم آگوست رونمایی کند، اما لحظاتی قبل از مراسم رونمایی، این رویداد را لغو کرد! در آن زمان دلیل خاصی برای این تصمیم ناگهانی فاش نشد، اما شایعات بعداً به تنش بین چین و تایوان بر سر سفر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان، دلیل این تصمیم عجولانه اشاره کردند.

ساعاتی پیش، رئیس بخش موبایل لنوو، چن جین، تیزر جدیدی از Moto Razer 2022 منتشر کرد که دقیقاً تاریخ 11 آگوست نمایشگر تاشو جدید موتورولا در فضای باز را نشان می دهد. به نظر می رسد ساعت نیز روی 14:00 تنظیم شده است، که احتمالاً تاریخ و زمان دقیق اجرای جدید را اعلام می کند. البته انتظار داریم در رویداد جدید از Moto X30 Pro رونمایی شود.

تاریخ عرضه جدید Moto X30 Pro و Razer 2022 مشخص شد

لازم به ذکر است در حال حاضر امکان سفارش و رزرو این دو دستگاه در سایت خرده فروشی آنلاین JD.com وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاریخ عرضه جدید Moto X30 Pro و Razer 2022 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری از Tikrato دنبال کنید.

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا