تکنولوژی

تاریخ اکران فیلم مادام وب (Madame Web) مشخص شد؛ اسپین آف اسپایدرمن با حضور داکوتا جانسون

سونی تاریخ اکران فیلم «مادام وب» با بازی «داکوتا جانسون» را اعلام کرد. مادام وب در تاریخ 7 ژوئیه 2023 (16 ژوئیه 1402) درست یک ماه پس از اکران “اشعار عنکبوت 2” وارد سینماها می شود.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

مادام وب توسط دنیس اونیل و جان رومیتا جونیور خلق شد و اولین بار در کتاب کمیک مرد عنکبوتی جلد 210 ظاهر شد. نام اصلی مادام وب کاساندرا وب است. اگرچه قدرت او به درستی تایید نشده است، اما اغلب به عنوان یک پیرزن نابینا و فلج به تصویر کشیده می شود که توسط یک سیستم نجات دهنده ساخته شده توسط همسرش احاطه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار مادام وب با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار مادام وب

مادام وب، اولین ابرقهرمان زن در دنیای مرد عنکبوتی، احتمالا با شخصیتی متفاوت از کمیک ها ظاهر خواهد شد. اگرچه اطلاعات زیادی در مورد این پروژه وجود ندارد، اما شخصیت او شبیه دکتر استرنج توصیف شده است. او همچنین دارای توانایی هایی مانند آینده نگری و روشنگری است. داکوتا جانسون و سیدنی سوینی در این فیلم بازی خواهند کرد. به نظر می رسد داکوتا جانسون به عنوان یک نسخه جوان تر از مادام وب در این فیلم ظاهر می شود.

تاریخ انتشار مادام وب

مادام وب که به عنوان یک شخصیت مکمل در دنیای مرد عنکبوتی شناخته می شود، در فیلم Venom: Let There Be Carnage و Morbius ظاهر شد. کمپانی اس جی کلارکسون را برای کارگردانی این پروژه انتخاب کرد و مادام وب «مت سازما» و «برک چارلز» را نوشت.

سونی تاریخ دقیق انتشار Spider-Man: Homecoming را در سال 2017 برای مادام وب تعیین کرده است. این فیلم در سرتاسر جهان 880.2 میلیون دلار فروش کرد.

مادام وب در طول اکران خود با رقابت سختی روبرو خواهد شد، زیرا یک هفته بعد از ایندیانا جونز 5 و یک هفته قبل از Mission: Impossible 7 اکران خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاریخ انتشار مادام وب چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات با سایت خبری آراددر میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا