فیلم و موزیک

تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای کامپیوتر مشخص شد

طبق توضیحات موجود در صفحه Uncharted: Legacy of Thieves Collection در فروشگاه Epic Games، کاربران رایانه های شخصی می توانند این مجموعه را در تاریخ 27 اکتبر تجربه کنند.

ژانویه امسال بود که بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای کاربران پلی استیشن 5 در دسترس قرار گرفت و اعلام شد که این بازی برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد، اما تاریخ انتشار آن را نمی دانستیم. پس از مدت ها انتظار، بالاخره کاربران رایانه های شخصی در آینده ای نه چندان دور می توانند مجموعه Naughty Dog از سری Uncharted را تجربه کنند.

نیبل اخیرا در حساب توییتر خود تصویری از توضیحات بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection در فروشگاه Epic Games منتشر کرده است. با توجه به توضیحات صفحه مذکور، Uncharted: Legacy of Thieves Collection در تاریخ 27 اکتبر (19 مهر) برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد. البته مدتی بعد شرح تاریخ انتشار بازی از صفحه فروشگاه Epic Games آن حذف شد.

جالب اینجاست که در هنگام پیش خرید Uncharted: Legacy of Thieves Collection، بازیکنان یک گلایدر Fortnite به شکل هواپیمای شخصیت دریافت خواهند کرد. سالی خب البته وجود این مورد چندان هم عجیب نیست زیرا در گذشته پوست شخصیت نیتن دریک با حضور در فیلم و بازی Uncharted در اختیار کاربران فورتنایت قرار می گرفت.

با این حال، تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves Collection هنوز توسط سونی اعلام نشده است و دقیقا مشخص نیست که آیا کاربران قطعا Uncharted: Legacy of Thieves Collection را در تاریخ 27 اکتبر تجربه خواهند کرد یا خیر. باید منتظر ماند و دید که کاربران رایانه های شخصی دقیقا چه زمانی می توانند Uncharted: Legacy of Thieves Collection را تجربه کنند. نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا