فیلم و موزیک

تأیید عرضه Resident Evil 4 Remake برای PS4 و اعلام زمان رویداد جدید کپکام

کپکام ضمن تایید انتشار Resident Evil 4 Remake برای پلی استیشن 4 اعلام کرد که جزئیات بیشتری از این بازی در رویداد Resident Evil Showcase در ماه اکتبر فاش خواهد شد.

برنامه آنلاین کپکام امروز در نمایشگاه بازی توکیو، اخبار مختصری از بازسازی جدید پروژه این شرکت، Resident Evil 4 با خود آورده است یوشیدا هیرابایاشیسازنده این بازی در توضیح خود گفت: «در حال توسعه بازی هستیم شر مسری 4 ما در کنسول های پلی استیشن 5 و نسل بعدی پیشرفت خوبی داشته ایم و در نظر داریم که بازسازی این بازی را برای سخت افزارهای نسل قبلی نیز منتشر کنیم. امروز اینجا هستم تا به شما بگویم که این بازی برای پلی استیشن 4 نیز در حال توسعه است».

هیرابایاشی توضیح داد که رویداد Resident Evil Showcase با اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی Resident Evil 4 در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. اما تاریخ دقیق آن ذکر نشده است.

بازسازی Resident Evil 4

بازی Resident Evil 4 Remake قرار است در ۲۴ مارس ۲۰۲۳ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم منتشر شود. هنوز مشخص نیست که آیا نسخه PS4 بازی در آن تاریخ عرضه خواهد شد یا خیر. همچنین، Capcom هنوز عرضه بازی برای Xbox One را تایید نکرده است.

از یک طرف تقاضا برای کنسول PS5 در ژاپن بیشتر از عرضه آن است و از طرف دیگر افزایش قیمت اخیر سونی برای این کنسول در کشور سازنده اش بیشتر از هر جای دیگری بوده است. در حالی که گیمرهای ژاپنی مشتاقانه منتظر بازی‌های انحصاری نسل بعدی هستند، از سوی دیگر، آنها می‌خواهند بازی‌ها به پلتفرم‌هایی منتقل شوند که دسترسی به آن‌ها آسان‌تر باشد. بنابراین اعلام ناگهانی انتشار این بازی برای PS4 می تواند پاسخی به این قسمت از بازار باشد.

برای جزئیات بیشتر با آراد نیوز همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا