خودرو

بی وای دی تانگ الکتریکی مدل 2022 معرفی شد – مجله آراد

مدل برقی تانگ 2022
مدل برقی تانگ 2022

مدل برقی تانگ 2022 جدیدترین محصول این شرکت BYD خب سبک جدید از طراحی های این شرکت پیروی می کند و مشخصات فنی جذابی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

فهرست

  • طراحی توسط BYD Electric Tong مدل 2022
  • کابین برقی بی وای دی تانگ مدل 2022
  • مشخصات فنی مدل برقی BYD Tang 2022

سبک طراحی جدید BYD صورت اژدها نام برای اولین بار وارد می شود بی وای دی خان ما آن را دیدیم و سپس این سبک را در طراحی خودروهایی مانند Song، Destroyer و Seal دیدیم. بی وای دی تانگ یکی از محصولات قدیمی این برند است و حالا بی وای دی تصمیم گرفته است تا چهره جدیدی مطابق با سبک طراحی جدید این خودرو معرفی کند. پیش فروش مدل برقی تانگ 2022 این خودرو تا چند روز دیگر در چین عرضه خواهد شد و قیمت آن از 44000 دلار تا 55000 دلار برای این کراس اوور الکتریکی است. الکتریک تانگ محصولی استراتژیک برای بی وای دی است چرا که این خودرو علاوه بر بازار چین در بازار نروژ و سایر بازارها حضور دارد و پرچمدار محصولات این برند در تمامی بازارها محسوب می شود.

طراحی توسط BYD Electric Tong مدل 2022

قبل از معرفی رسمی این خودرو بارها عکس های جاسوسی از آن منتشر شده است و همین موضوع باعث می شود با چهره این کراس اوور آشنا نباشیم. همانطور که گفته شد این خودرو از سبک جدیدی از طراحی BYD به نام چهره اژدها بهره می برد که یکی از عناصر مهم آن استفاده از چراغ های کشیده و باریک جلو و استفاده از نوار کرومی در وسط آن است. این دقیقاً همان چهره ای است که در هان و یوان دیدیم. با این چهره جدید، مدل برقی تانگ 2022 ظاهر اسپرت تری نسبت به نسخه قبلی دارد. البته در نظر داشته باشید که مدل جدید فقط طراحی جلو و برخی جزئیات مانند رینگ سقف را تغییر داده است و در سایر عناصر بدنه تغییری نداریم.

کابین برقی بی وای دی تانگ مدل 2022

کابین برقی تانگ مدل 2022
کابین برقی تانگ مدل 2022

اما اساسی ترین تغییرات در داخل کابین رخ داد، جایی که برای اولین بار شش صندلی در BYD Tong داریم. در این ترکیب ردیف دوم دارای دو صندلی کاپیتانی و دو صندلی در ردیف سوم قرار دارند. این نوع ترکیب اخیرا در بازار چین بسیار محبوب شده و این نوع خودرو در بازار چین فروش بالایی را به ثبت رسانده است. در این نوع طراحی صندلی های ردیف دوم بسیار مجهز هستند و تنظیم، ماساژور، بخاری و کولر کاملا برقی داریم. علاوه بر این، نسخه ای برای 7 بازیکن با تنظیمات ساده تر برای مدل برقی تانگ 2022 قابل سفارش

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، طراحی کنسول وسط تغییری نکرده است و همچنان یک صفحه نمایش عمودی 15.6 اینچی در وسط سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو وجود دارد که قابلیت چرخش و چرخش افقی را دارد. یک سیستم صوتی حرفه ای جدید به مدل جدید تانگ اضافه شده و ترکیب رنگ ها و اجزای به کار رفته در داشبورد تغییر کرده و جذابیت آن را بسیار بیشتر از نسل قبل کرده است. در پایین فرمان دکمه DiPilot را می بینیم که با فشردن آن، سیستم به طور خودکار انجام می شود مدل برقی تانگ 2022 فعال شد.

مشخصات فنی مدل برقی BYD Tang 2022

مدل برقی تانگ 2022 مجهز به باتری با ظرفیت 108.8 کیلووات ساعت. این خودرو با دو ترکیب تک موتور و دو موتور الکتریکی عرضه خواهد شد. در نسخه تک موتوره مسافت پیموده شده 730 کیلومتر (طبق استاندارد CLTC) و در نسخه دو موتوره این مسافت پیموده شده به 635 کیلومتر کاهش می یابد. نسخه دیگری با ظرفیت باتری کمتر و موتوری که مسافت پیموده شده 600 کیلومتر را ثبت می کند در دسترس خواهد بود. در بین نسخه های ذکر شده، قوی ترین نسخه یعنی تانگ دو موتوره دارای قدرت 517 مجله خبری آراداست.

محمدرضا پاداش

پایگاه خبری مجله آراد

محدوده نسخه های مختلف تانگ برقی 2022 با هر بار شارژ چقدر است؟

مدل برقی تانگ 2022 مجهز به باتری با ظرفیت 108.8 کیلووات ساعت. این خودرو با دو ترکیب تک موتور و دو موتور الکتریکی عرضه خواهد شد. در نسخه تک موتوره مسافت پیموده شده 730 کیلومتر (طبق استاندارد CLTC) و در نسخه دو موتوره این مسافت پیموده شده به 635 کیلومتر کاهش می یابد. نسخه دیگری با ظرفیت باتری کمتر و موتوری که مسافت پیموده شده 600 کیلومتر را ثبت می کند در دسترس خواهد بود.

توان خروجی ثبت شده توسط قوی ترین نسخه تانگ مدل برقی برای سال 2022 چقدر است؟

در بین نسخه های ذکر شده، قوی ترین نسخه یعنی تانگ دو موتوره دارای قدرت 517 مجله خبری آراداست.

قیمت BYD Electric Tong 2022 در چین چقدر است؟

پیش فروش مدل برقی تانگ 2022 این خودرو تا چند روز دیگر در چین عرضه خواهد شد و قیمت آن از 44000 دلار تا 55000 دلار برای این کراس اوور الکتریکی است.

آخرین اخبار و ویدیوهای خودرو را در کانال های تلگرام، آیگپ و اینستاگرام مجله خبری آراددنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا